„Śledź mnie“, „Moje miasto to Trójmiasto”, „Dźwignij się“ - koszulki z takimi sloganami proponuje nam ZAKŁAD że 3MIASTO. Poczytajcie o rodzinnym biznesie.

ZAKŁAD że 3MIASTO założyły siostry: Ela Góraj i Ola Skrobot. - Pomysł, aby stworzyć markę promującą Trójmiasto w takiej formie, narodził się już bardzo dawno temu. Nie miałyśmy jednak wtedy możliwości, by sam pomysł przerodził się w jego realizację - mówią. - Codzienne obowiązki jak praca, dom, rodzina, studia itd. - ledwo starczało nam czasu na to wszystko, więc jak myśleć tu jeszcze o własnym biznesie? W końcu pojawiły się jednak sprzyjające ku temu okoliczności - jedna z nas odeszła z ówczesnej pracy, druga zaszła w ciążę. Znalazł się czynnik, którego brakowało nam najbardziej - czas .

I wtedy zaczęły pracować nad pierwszymi pomysłami. Tak oto półtora roku temu powstał ZAKŁAD że 3MIASTO. Skąd taka nazwa firmy? - Chciałyśmy, aby była dwuznaczna - z jednej strony słowo ZAKŁAD ma oznaczać miejsce, w którym tworzymy i pracujemy, a z drugiej ZAKŁAD jako pytanie: „ZAKŁAD, że 3MIASTO ma swoich wielbicieli?”, „ZAKŁAD, że 3MIASTO jest najpiękniejsze?”… i tak dalej, i tak dalej - tłumaczą siostry.

Jak mówią, wspólne prowadzenie firmy to jednak nie lada wyzwanie. - Obie jesteśmy charakterne i uważamy, że same zrobimy wszystko najlepiej. Nie zawsze zatem zgadzamy się ze sobą, czasem musimy iść na kompromis - zarówno dla dobra firmy, jak i naszych kontaktów. Rodzinny biznes działa jak każdy związek - bywają wspaniałe chwile, ale także kryzysowe - zauważają. - Na szczęście za naszym związkiem stoi siostrzana miłość i pasja do projektowania, dlatego idziemy wciąż wspólnie do przodu.

Co dziś znajduje się w asortymencie ZAKŁAD że 3MIASTO? - Oferujemy ciekawe produkty dla lokalnych patriotów, a także dla turystów, którzy poszukują niebanalnych pamiątek z Trójmiasta. Znajdziecie u nas T-shirty, bluzy, skarpetki, czapki, kubki, torby, przypinki, magnesy, naklejki na auto i inne - wymieniają siostry. - Wszystko z oryginalnie zaprojektowaną przez nas trójmiejską grafiką. Wciąż poszerzamy swoją ofertę zarówno o nowe produkty, jak i wzory. Jesteśmy w trakcie produkcji przytulanek dla najmłodszych fanów Trójmiasta, a także plakatów z naszymi grafikami. Czas przedświąteczny to dla nas bardzo pracowity okres. Prawie co weekend mamy jakieś targi sztuki i dizajnu, na których się wystawiamy. Coraz częściej zauważamy, że nasze rzeczy kupowane są właśnie na prezenty świąteczne.

Do pierwszych haseł wymyślonych przez siostry należą: „Moje miasto to Trójmiasto”, „Dźwignij się” oraz „Śledź mnie”. Ciągle są zresztą niekwestionowanymi hitami. Dziewczyny inspirację do haseł czerpią z tego, co je otacza, i tego, co kojarzy się z morzem i Trójmiastem.

Zainteresowani mogą zajrzeć do sklepu stacjonarnego w Gdańsku na ulicy Złotników 7/8, a także na stronę internetową www.zakladze3miasto.pl.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!