Utrudnienia na drogach w Gdańsku Utrudnienia na drogach w Gdańsku

Utrudnienia na drogach w Gdańsku (© Archiwum )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W weekend rozpoczną się roboty drogowe na trzech ulicach w Gdańsku. Urzędnicy ostrzegają, że mogą wystąpić utrudnienia.

Utrudnienia na drogach w Gdańsku23 maja rozpocznie się remont fragmentu ulicy Świętokrzyskiej, na wysokości zjazdu do Mc Donald’s. Prace mają potrwać do 30 maja.

- W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu polegające na zawężeniu jezdni w kierunku do Obwodnicy Trójmiasta na odcinku objętym przebudową, również z wprowadzeniem ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlna lub ręcznie ( na czas prowadzenia robót bitumicznych zaplanowanych na dzień 24 i 25 maja - informuje Maria Jaźwińska z Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku.

Dzień później rozpocznie się remont ul. Powstańców Warszawskich, który potrwa do 31 maja. W godzinach 8:00 - 16:00 ruch będzie odbywał się wahadłowo, przy zastosowaniu sygnalizacji świetlnej.

Zerwana trakcja na al. Hallera w Gdańsku. Utrudnienia w ruchu i kursowaniu tramwajów

Prace drogowe odbywać się będą też na ulicy Nowatorów. W dniach 26.05 - 31.05. 2014 r. w godzinach nocnych, od 20:00 do 6:00 na odcinku od ul. Transportowców do ul. Kartuskiej ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!