Dwa nowe place zabaw powstają w Gdańsku. Pierwszy z nich został wybudowany na terenie przedszkola nr 81. Z drugiego cieszyć się mogą uczniowie SP nr 82.

Przedszkole nr 81 mieści się przy ul. Wilka Krzyżanowskiego na Strzyży. Placówka zyskała nowy plac zabaw o powierzchni 439 m2. Tuż obok placu wybudowano mini boisko sportowe. Koszt budowy boiska wyniósł ponad 230 tys. złotych brutto.

Drugi plac zabaw powstaje w Szkole Podstawowej nr 82, która znajduje się przy ul. Radarowej 26 na Matarni. Z placu będą mogli korzystać nie tylko uczniowie. W godzinach pozalekcyjnych teren będzie ogólnodostępny.

Boisko przy SP nr 45 jest już gotowe [ZDJĘCIA]

- Po przygotowaniu terenu pod plac zabaw wykonawca przystąpił do robót ziemnych związanych z przygotowaniem podłoża pod ułożenie poszczególnych warstw stanowiących podbudowę dla ostatecznej poliuretanowej nawierzchni placu, ustawione zostały także betonowe obrzeża obiektu. Trwa montaż urządzeń zabawowych oraz małej architektury - informuje Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!