Jak co roku z okazji święta zakochanych po Gdańsku jeździł walentynkowy tramwaj.

Spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje zaprosiła gdańszczan na przejażdżkę zabytkowym tramwajem walentynkowym. Zakochani, ale także ci, którzy szukają swojej drugiej połówki, mogli bezpłatnie skorzystać z przejażdżki historyczną N-ką.
Czerwona N-ka ozdobiona dziesiątkami serduszek 14 lutego kursowała na trasie Strzyża – Siedlce - Zaspa do 20.30!Czytaj:Walentynki 2018. Jak kochają Polacy? Jesteśmy romantykami. Większość z nas wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia


Zobacz: Oświadczyny w Kauflandzie w Kwidzynie. Irek wyznał miłość Justynie i poprosił swoją dziewczynę o ręke w supermarkecie! [wideo]


Zobacz też: Walentynki w Treflu Gdańsk. Żabie udka? Małże? Siatkarze serwowali je swoim kobietom [wideo]

Zobacz też: Afrodyzjaki w kuchni. Oto najlepsze z nich

[Agencja TVN]

POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego na 2018 rokBursztynowy Ołtarz w kościele św. Brygidy w GdańskuLuksusowa rezydencja Jana Kulczyka na sprzedażKalendarz sportowy 2018 - piękne zdjęcia sportowców i szczytny celNauczyciel płakał, jak poprawiał: Najlepsze teksty uczniów i nauczycieliMasz kota lub psa? Uważaj na trujące rośliny w domu!

Walentynki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!