Konfrontacja Sztuk Walki MMA: Mariusz Pudzianowski będzie walczył w Ergo Arenie

Podczas szesnastej edycji Konfrontacji Sztuk Walki w ... (© Konrad Kokosa / MMWarszawa.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W gdańsko-sopockiej hali Ergo Arena zobaczymy m.in. Mameda Halidowa, ale przede wszystkim Mariusza Pudzianowskiego.

Największą w Polsce organizacją MMA jest Konfrontacja Sztuk Walki. Szesnasta już gala odbędzie się 21 maja w Ergo Arenie. Wśród gwiazd turnieju największą będzie Mamed Khalidov, polski zawodnik pochodzenia czeczeńskiego, który w MMA wygrał już 22 razy, a także Mariusz Pudzianowski, były strongman, który w Ergo Arenie będzie walczył piąty raz w karierze. Wygrał trzy razy.

Sławny na całym świecie strongman kilkanaście miesięcy temu zdecydował się zamienić zawody siłaczy na walki MMA, czyli mieszanych sztuk walki, w których dozwolone są niemal wszystkie chwyty.


Komentarze (34)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marzenia w d.... nie kopią ;-). Tak jak sobie czytam te komentarze wielu z was chce po prostu zobaczyć gwiazdy tj Pudzianowski. Jednak są ludzie którzy kochają ten sport od lat, śledzą karierę każdego uczestnika. MMA to nie tylko Mamed i Pudzian to również Saidov, Jewtuszko, Chojnowska, Materla itd itd. Pomimo tego, że jestem kobietą kocham ten sport lecz nie za znane nazwiska tylko za nokauty, za różne sztuki walk ale przede wszystkim za emocje.

muszę tam być. Czemu bo nigdy nie byłem na takiej imprezie. Nigdy nic nie wygrywam :( zawsze wiatr w oczy wieje no i 29 maja mam 33 urodzinki to świetny prezent będzie

Patryk Siedliński

Wyniki :). Po jednej pojedynczej wejściówce otrzymują scofield_ oraz krisbort. Wszystkie informacje na mailu :)

Zapomniałem o imieninach...może mi wybaczy. Nie miałem brac udziału...do dzisiaj- zapomnialem dzis ze są imieniny Moniki- mojej wybranki -bardzo chciałbym sprawić jej radośc i zabrac ją na taka galę - nasza pierwsza randka skończyła się w pubie na walce Pudzianowskiego z Najmanem i wspominamy jako jedne z najlepszych i najśmieszniejszych chwil.Takie wyjście na pewno byłoby fajnym zadoścuczynieniem.Ale nawet jeśli nie do mnie trafią wejściówki to życzę świetnej zabawy.

Czemu ja? . to bardziej męski sport ale mimo tego, że tak jest interesuje mnie. I nie chodzi tu tylko o oglądanie jak zawodnicy wymieniają się ciosami ale chciałabym tam kibicować Mariuszowi naszemu utalentowanemu rodakowi. Bez Was jest to możliwe jedynie przed TV. Proszę o tą szanse:)

:). Chciałbym wygrać ponieważ w tym roku zajączek zapomniał o moim prezencie a to była by doskonała rekompensata.

Dlaczego ja? . Najbliższe dni związane są u mnie z stresem (matura), ta wygrana byłaby świetną niespodzianką po tym męczącym okresie. Nie będę ukrywał, interesuje mnie ten sport ale po prostu nie jestem w stanie przeznaczyć tyle pieniędzy na bilet więc pozostaje mi tylko kibicowanie z kanapy, co rzecz jasna nie jest tak ekscytujące jak poczucie atmosfery walki z bliska.

Byc bliżej ,słyszec lepiej,widziec lepiej.. Da czego właśnie ja powinienem dostac bilet na tą gale?
Pewnie i tak zobaczę te walki w internecie gdyż odkąd Pudzian
postanowił walczyc w KSW.Cała Polska zaczeła pilnie śledzic
jego karierę.Między innymi i ja.Ale nie to mam na myśli.
Gdy oglądam Mariusza przeżywam jak bym tam był.
Lubię gościa i dla tego chyba podchodzę do tego bardzo emocjonalnie.Myślę że uczestniczenie w tej gali było by dla mnie ogromnym przeżyciem.Ponieważ będąc tam mógł bym karmic wszystkie swoje zmysły słuch wzrok powonienie dotyk.Mogę sobie tyko wyobrazic jakiego kopa emocjonalnego daje taka impreza na żywo.
Za pewne zostaje w pamięci na całe życie.
I to właśnie od was zależy czy będę bogatszy o nowe wspomnienie i doświadczenie.
Pozdrawiam..

Arkadiusz Zawistowski (gość)

Szansa. Proszę, dajcie mi ta szanse uczestniczenia w tym wielkim wydarzeniu jakim jest KSW. Wszystkie konfrontacje oglądałem i kibicowalem z perspektywy fotela przed telewizorem. Uczestniczenie na hali 21 maja i doświadczenia tego na żywo byłoby obrotem o 360 stopni, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu! Dlatego proszę, dajcie mi ta szanse przeżycia tego widowiska na własnej skórze.
Pozdrawiam ;)

możliwość. Mój starszy brat od 4 lat trenuje mieszane sztuki walki, czego ja osobiście nie umiem, nie potrafię pojąć... nie w tym rzecz... kiedyś powiedział : ' zobaczyłabyś na żywo tę moc, siłę i zaangażowanie zawodników, to potrafi zmienić człowieka...' Chciałabym zrozumiec mojego brata, wspierać go i dopingować w tym co robi :) Myślę, że taką własnie możliwość dałyby mi wejściówki na ten turniej.
Pozdrawiam :)