Twarzą kampanii jest Agnieszka Maciąg. Twarzą kampanii jest Agnieszka Maciąg.

Twarzą kampanii jest Agnieszka Maciąg. (© Piotr Warczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Portal i Fundacja Siostra Ania zapraszają na bezpłatne warsztaty dla kobiet spodziewających się dziecka "Po prostu Położna". Kampania prowadzona jest w dziewięciu miastach Polski. Na sobotę zaplanowano ją w Gdańsku.

W Gdańsku czterogodzinne warsztaty odbędą się sobotę. Wcześniej z podobnych korzystały już m. in. warszawianki, krakowianki, bydgoszczanki czy wrocławianki.

- Głównym celem kampanii "Po Prostu Położna" jest uświadomienie kobiet, że od 21. tygodnia ciąży raz w tygodniu, a od 32. tygodnia ciąży dwa razy w tygodniu, mogą korzystać z bezpłatnych spotkań edukacyjnych z położną, podczas których zapewni im ona między innymi emocjonalne wsparcie, przygotuje do porodu, pomoże w opracowaniu planu opieki okołoporodowej oraz rozwieje wątpliwości związane z porodem - tłumaczy Magdalena Wołąsewicz, prezes fundacji.

Warsztaty rozpoczną się w sobotę o godz. 11 w restauracji Nad Potokiem przy ul. Morskiej 4 w Gdańsku Jelitkowie. Udział jest bezpłatny, ale przed spotkaniem należy wypełnić formularz dostępny na stronie: www.poprostupolozna.pl.

W trakcie uczestniczki poznają prawa i kompetencje położnej oraz dowiedzą się, jak można pod jej opieką przygotować się do porodu i macierzyństwa, a także na jakie wsparcie można liczyć w kwestii opieki nad noworodkiem i karmienia piersią. W programie są też quizy z nagrodami oraz prezenty. Twarzą kampanii jest Agnieszka Maciąg.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Shantala.pl (gość)

Rodziców zainteresowanych poznaniem korzyści płynących z masowania swojej pociechy zapraszamy na losowanie nagród - będzie można wylosować darmowe szkolenie z Masażu Shantala prowadzone przez instruktorkę p. Joannę Piszczatowską.
www.facebook.com/MasazShantala