(© materialy prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nie masz pomysł na weekend? Chciałabyś go spędzić z bliską dla Ciebie osobą i zaskoczyć ją swoją kreatywnością? Jeśli tak, to Gdańska Organizacja Turystyczna zaprasza do Oliwy – Doliny Radości, Doliny Miłości – w ramach projektu Gdańsk&Love, proponując romantyczne spędzenie czasu we dwoje na rowerach.

W dniach 18-19.06 Gdańsk Oliwa zamieni się w miasteczko rowerowe umożliwiając zakochanym wzięcie udział w grze miejskiej na rowerach „Dwa serca-dwa koła, To miłość znów woła!” a także w „Kolarskim wyścigu par mieszanych Gdańsk&Love 2011”. Nie masz roweru? Nie zniechęcaj się!!!

Dzięki TourBike – wypożyczalnia rowerowa z Gdańska, możesz wypożyczyć rower na miejscu eventu i bawić się z nami!

Gra miejska na rowerach „Dwa serca, dwa koła, To miłość znów woła!” jest propozycją dla zakochanych lubiących relaksacyjną jazdę na rowerze połączoną z dobrą zabawą. Podczas gry miejskiej na rowerach uczestnicy będą mieli okazję poznać miłosną historię kochanków na Ziemiach Oliwskich. W 8 punktach uczestnicy natrafią na różne zadania. Prawidłowe ich rozwiązanie doprowadzi do miejsca pobytu Lady, za którą podąża jej ukochany. Rozwiąż wszystkie zadania i pomóż zakochanym się odnaleźć!

Zapisać się do gry można na wiele sposobów:
- osobiście w punktach Informacji Turystycznej: w tunelu PKP oraz Długi Targ 28/29 (obok Zielonej Bramy),
- mailowo: gra@gdanskandlove.pl
- oraz najpóźniej w dniu gry na miejscu startu, tj. Plac Hali Oliwii, w godzinach 12:00 -14:00

UWAGA: potwierdzeniem uczestnictwa w grze jest odebranie karty startowej w godzinach 12:00-14:00, w punkcie startowym gry zlokalizowanym na palcu Hali Oliwii w dniu 18 czerwca.

Start – Plac przy Hali Oliwii w godzinach 12.00 - 14.00. Zakończenie gry o godzinie 17.00. Miejsce zakończenia gry uzyskasz po rozwiązaniu wszystkich przygotowanych zagadek!

Wszyscy, który rozwikłają wszystkie romantyczne zagadki wezmą udział w losowaniu wartościowych nagród a także będą mieli okazję poczuć powiew romantyzmu przy degustacji miłosnej herbaty Mikołaja Kopernika i Anny Schilling w miejscu zakończenia gry.

Wyścig par mieszanych Gdańsk&Love 2011 jest skierowany do zakochanych lubiących aktywnie spędzać czas i chcących zmierzyć się z innymi parami romantycznie nastawionymi do życia. Podczas wyścigu uczestnicy będą mieli możliwość zmierzyć się z dystansem 10 km. Przemierzać go będą wokół nastrojowych Dolin Oliwy. W wyścigu wezmą udział także znani Gdańszczaninie, którzy rozpoczną wyścig. Organizatorem wyścigu jest firma LangTeam, którą reprezentuję Czesław Lang.

Zapisów na wyścig można dokonywać na dwa sposoby:
- rejestrując się na stronie http://www.skandiamaraton.pl,
- oraz najpóźniej w dniu wyścigu na miejscu startu, tj. Miasteczku Rowerowych obok Zoo, w godzinach 08:00 -10:00.

Trzy pierwsze pary, które ukończą wyścig z najlepszym czasem zostaną nagrodzone głównymi nagrodami oraz pucharami. Także pozostali uczestnicy będą mieli możliwość wygrać romantyczne nagrody.

Dodatkowo w dniach 18-19.06 wszyscy zainteresowani będą mogą skorzystać ze zniżkowe ofert specjalnych u naszych partnerów! Jedną z atrakcji w dniu 19.06 jest pokaz kucia z możliwością wypalenia serca dla swojej wybranki w Kuźni Wodnej.

Zapraszamy zakochane pary, małżeństwa młode i te z latami doświadczeń, a także wszystkich romantycznie nastawionych do życia!

Wszystkie wydarzenia i atrakcję w ramach projektu Gdańsk&Love można uzyskać na dedykowanej dla zakochanych stronie internetowej http://www.gdanskandlove.pl


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!