W sobotnie popołudnie,12 maja 2018 r., w Galerii Przymorze w Gdańsku odbyła się kolejna edycja imprezy Babi Targ. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Podczas wiosennej odsłony wydarzenia dostępna była m.in. sekcja przeróbek, gdzie Aleksandra Baranowska z Rękofaktury i Aneta Zakrzewska z Walizki Życzeń, dokonywały szybkich, prostych przeróbek ubrań.

Zobaczcie również zdjęcia z jesiennej edycji Babiego Targu w Gdańsku

W trakcie Wiosennego Babiego Targu można było wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, a przy okazji w sekcji przeróbek dowiedzieć się, jak najlepiej dopasować wyszukane na imprezie ubrania do swojej sylwetki oraz dobrać niezbędne dodatki w sekcji rękodzieła, gdzie swoje wyroby zaprezentowali lokalni projektanci i projektantki.

Babi Targ w Gnieźnie - zobacz wideo
POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaLista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku


Życie i styl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!