(© Karolina Misztal/2016)

Znasz Gdańsk, Sopot, Gdynię i woj. pomorskie od strony lądu. Poznaj je od strony wody! Przed nami druga edycja największej wodnej imprezy nie tylko w Trójmieście, ale i na Pomorzu. Tegoroczne hasło to: Baw się, pływaj, wypoczywaj.

Już po raz drugi impreza sięgająca korzeniami do Francji, zawita nad polskie wybrzeże. W ramach Wodnej Fiesty 2017, przez cały weekend mieszkańcy i turyści będą mogli korzystać z atrakcyjnej oferty klubów żeglarskich, przystani, stanic, marin, sprzedawców i serwisu sprzętu oraz łodzi, czarterów morskich i rzecznych.


WODNA FIESTA 2017 – weekend otwarty dla wszystkich!
II edycja 20-21 maja 2017 r.- Wodna Fiesta dba o różnorodność programu i atrakcji. Dlatego chcemy zachęcić do udziału nie tylko osoby już dziś związane z kajakarstwem, żeglarstwem, wioślarstwem, windsurfingiem czy sportami motorowodnymi, ale rodziny z dziećmi, młodzież i seniorów. To właśnie przede wszystkim ich chcemy namówić do aktywnego wypoczynku nad i na wodzie, zarazić pasją ludzi na co dzień związanych z turystyką i sportem oraz dbających o zdrowy tryb życia - mówi Dorota Dajkowska, koordynatorka imprezy. - Zachęcamy wszystkich do skorzystania z nowych możliwości nie tylko wypoczynku na wodzie, ale również zwiedzenia miast z mniej znanej, aczkolwiek niezwykle ciekawej wodnej perspektywy - dodaje.

Na chętnych czekać będą w weekend wodne atrakcje, konkursy i wystawy m.in. w marinach i przystaniach Gdańska, Sopotu i Gdyni, Pętli Żuławskiej oraz Narodowego Centrum Żeglarstwa w Górkach Zachodnich.


Będzie można wypróbować wszystkie rodzaje sportów wodnych, przetestować sprzęt pod okiem wykwalifikowanej kadry, wziąć lekcje u instruktorów, zwiedzić obiekty związane z wodą czy wybrać się na wycieczkę statkiem.

TUTAJ zobacz PROGRAM atrakcji.

Jak było przed rokiem w Gdańsku? Wodna Fiesta 2016Otwarcie sezonu żeglarskiego w Gdańsku.
Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!