Wrak Race 2013: 20-21 lipca wyjątkowe wyścigi wraków w Kolibkach

20 i 21 lipca w Kolibki Adventure Park siódma edycja Wrak Race. (© Yannick Chauvet)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

20 i 21 lipca w Kolibki Adventure Park siódma edycja Wrak Race.

Wrak Race to po prostu... wyścigi wraków, w którym co kilka miesięcy w Kolibki Adventure Park startuje kilkudziesięciu rajdowców - w mniej lub bardziej rozklekotanych samochodach, albo raczej "samochodach".

Wrak Race 2013


Charakterystyczne dla Wark Race jest to, że rajdowcy bardzo chętnie dekorują swoje pojazdy, nadając im wyjątkowego charakteru, i tak w ostatnich edycjach mogliśmy oglądać m.in czołg, karawan, a nawet przebiśnieg czy budkę z lodami. Zasada wyścigu jest tylko jedna - przejechać jak największą ilość okrążeń, mimo odpadających blach, świateł czy rozbijanych szyb. A wszstko na mocno wyboistej, terenowej trasie w Kolibkach.

Tegoroczna edycja potrwa dwa dni, 20 i 21 lipca. Pierwszego dnia, w sobotę, uczestnicy będą mogli skorzytsać z Wrak Garażu i tam upiększać i ulepszać swoje pojazdy. W niedzielę odbędą się właściwe zawody i walka o tytuł najlepszego kierowcy wraku w Trójmieście. Oprócz tego przyznane zostaną trzy nagrody dla najładniejszych i pomysłowych wraków i ich kierowców za najepsze stroje.

We Wrak Race może wziąć udział każdy chętny kierowca. Wystarczy mieć 25 lat i prawo jazdy kategorii B. Zapisy na stronie Wrak Race 2013.

Niedzielne zawody rozpoczną się o godz. 10. Na godz. 14.15 zaplanowany jest start finału, a później oczywiście ogłoszenie wyników i dekoracja najlepszych.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!