Inwestor wkroczył i w kilka godzin położył topole i brzozy. W okolicach budowy Nowej Wołkowyskiej (bocznej od Nowej Bulońskiej, której budowa także się zaczyna) zaczęła się dzisiaj wycinka drzew. Mieszkańcy protestują!

Według magistratu oraz inwestora wszystko odbywa się zgodnie z prawem i na podstawie odpowiednich pozwoleń.

- Nie chodzi nam o prawo, ale o niepotrzebne niszczenie przyrody w naszej okolicy! Wycinane są drzewa, na miejscu których nie jest planowana ulica ani chodnik! Po co więc się je wycina? To świadczy tylko o barbarzyńskiej i bezmyślnej polityce miasta! - denerwują się lokatorzy okolicznych osiedli.

Zapowiadają protest i zawiadomienie odpowiednich organów.

POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku


Ekologia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!