Wypadek Jarosława Wałęsy na motorze

Poważny wypadek Jarosława Wałęsy na motorze. Europoseł PO ... (© Magda Korgól)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Poważny wypadek Jarosława Wałęsy na motorze. Europoseł PO zderzył się z samochodem terenowym.

Do wypadku Jarosława Wałęsy doszło w piątek (2 września) ok. godz. 15 w miejscowości Stropkowo obok Sierpca w województwie mazowieckim.

Wypadek Jarosława Wałęsy na motorze


Wałęsa zderzył się z samochodem osobowym. Z wstępnych ustaleń wynika, że jego kierowca wymusił pierwszeństwo. Europoseł starał się uniknąć wypadku, ale nie zdążył. Uderzył w bok samochodu.

O tym, jak bardzo był to poważny wypadek, świadczy fakt, że europoseł Platformy Obywatelskiej leżał aż 30 metrów od miejsca zderzenia się jego motoru z osobową toyotą.

Stan Jarosława Wałęsy jest poważny


Wałęsa doznał urazu wielonarządowego, a jego stan jest ciężki. Obecnie przebywa w szpitalu w Płocku, do którego zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierowca osobowej toyoty nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Mecz Polska-Niemcy w Gdańsku był zagrożony, ale jednak się odbędziePasażerowie chcą przekazywać sobie ważne bilety


Ale obciach! Obciachowe miejsca w Trójmieście!


"Ksiądz brzmi w tcinie" - wywiad z Joanną Krupą


Zdobądź akredytację, wygraj 500 złotych

Napisz tekst, opublikuj zdjęcia i wygraj nawet 500 zł!

Każdy, kto opublikuje artykuł lub fotoreportaż w MMTrojmiasto.pl automatycznie weźmie udział w konkursie "Tym żyje miasto", w którym co miesiąc do wygrania jest 500 zł.
dodaj artykułdodaj wpis do blogadodaj fotoreportażdodaj wydarzenieKomentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Stefan Maruda (gość)

Szkoda tego młodego człowieka!. Straszne i smutne nieszczęsne spotkało tego młodego europosła. Ale nic nie wiemy z jaka jechał prędkością. Zastanawiam się jednak, czy ten wypadek syna to nie jest jakiś znak z Niebios, czy to jest już ostatnie napomnienie i ostatnie ostrzeżenie do oczyszczenia - łaski odnowy, postępowania i zachowania jego ojca ?. Czy to nie znak, który można zinterpretować w oczywisty sposób. Wreszcie, czy to był zwykły wypadek, czy także ostrzeżenie, aby stał się wreszcie człowiekiem w duchu pokory i sercem skruszonym. Gdyż pycha, czyli brak pokory , przywodzi człowieka do upadku, lecz pokorny duchem dostępuje czci. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia młody człowieku!