Wypadek w miejscowości Osowa na trasie Lublin - Bychawa

Poważny wypadek w miejscowości Osowa w okolicy Lublina, na ... (© Spoza miasta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Poważny wypadek w miejscowości Osowa w okolicy Lublina, na trasie do miejscowości Bychawa. Bus zderzył się z samochodem osobowym, osiem osób jest rannych.

Do wypadku doszło przed godziną 9 w miejscowości Osowa.

Wypadek w miejscowości Osowa na trasie Lublin - Bychawa


Bus marki Renault zderzył się z samochodem Osobowym (Seatem). Osiem osób zostało rannych, w tym jedna jest w stanie krytycznym. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala w Lublinie.

Prawdopodobnie Seat wpadł w poślizg i uderzył czołowo w nadjeżdżającego busa. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowcy byli trzeźwi.

"Spoza miasta" to nowa kategoria artykułów w MMTrojmiasto.pl. Będziemy w niej codziennie publikować ciekawe i ważne artykuły z naszego regionu, ale nie tylko. Żeby znaleźć wszystkie artykuły z tej kategorii wystarczy na stronie głównej portalu kliknąć w napis "spoza miasta", który znajduje się pod głównym artykułem. Zapraszamy do pisania, komentowania i blogowania w MMTrojmiasto.pl

Polecamy w MMTrojmiasto.pl


Imprezowe Trójmiasto


Koty czytelników MM

Neony w Trójmieście

HMS Bulwark w Gdyni


Open'er 2012 - serwis


Kępa Redłowska zimą

Załóż konto w MM

dodawaj informacje

dodaj zdjęcia

publikuj ciekawostki

dodaj wydarzenie


Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!