Uwaga kierowcy! Od poniedziałku 7 maja 2018 zamknięty jest fragment ul. Jaśkowa Dolina od zjazdu z ulicy Wileńskiej do ulicy Nałkowskiej.

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu remontu ulicy Jaśkowa Dolina tzw. „trzeciej jezdni” w poniedziałek 07.05.2018 r. planowane jest zamknięcie odcinka od zjazdu z ulicy Wileńskiej do ulicy Nałkowskiej.

Otwarty zostanie fragment od zjazdu z ulicy Piecewskiej do skrzyżowania z ulicą Nałkowskiej (odcinek ok. 200 m). Ten odcinek jezdni będzie dwukierunkowy. Taka organizacja ruchu planowo potrwa do 30.05.2018 r.POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 roku


Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!