(© archiwum DB)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę 15 lipca gdańscy policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu zwłok młodej kobiety w jednym z mieszkań w Śródmieściu.

- W sobotę około godziny 9.10 dostaliśmy zgłoszenie o odnalezionych zwłokach w jednym z mieszkań w Gdańsku Śródmieściu. Zwłoki należą do 28-letniej kobiety- informuje podkomisarz Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Na miejscu działał technik kryminalistyki. Możliwe, że kobieta popełniła samobójstwo, jednak policja bada również inne scenariusze.
W ciągu najbliższych dni zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Policję o zdarzeniu powiadomił menadżer jednego z gdańskich klubów. Jak informuje Radio Gdańsk chodzi o klub Obsession, w którym młoda kobieta pracowała od niedawna. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy ciało znaleziono blisko klubu.

Przypomnijmy, że w nocy z 30 czerwca na 1 lipca w klubie Obsession w Gdańsku została przeprowadzona akcja policji, w czasie której zatrzymane zostały 22 osoby.

Akcja policyjna jest reakcją na liczne zgłoszenia klientów tego klubu, którzy zarzucają pracownikom nielegalny proceder. Klienci sieci klubów – głównie turyści, skarżyli się wielokrotnie na wysokie rachunki, jakie przyszło im płacić za alkohol twierdząc, że mogli być odurzani środkami podanymi w drinkach. Kwoty jakie tracili w tych lokalach po kilkugodzinnym pobycie zazwyczaj sięgały od kilku do nawet kilkuset tysięcy złotych.

Wstępne wyniki badań wykazały, że w co drinkach oprócz alkoholu znajdowały się środki psychoaktywne.

Akcja gdańskiej policji w nocnym klubie. Zatrzymano 22 osobyZobacz: Akcja gdańskiej policji w nocnym klubie. Zatrzymano 22 osoby

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!