Zobacz również wideo: Jarmark Jakubowy w 2015 roku
Piątek-Niedziela 22-24 Lipca
Godzina | Program | Miejsce
12:00, 18:00 REKOLEKCJE ODPUSTOWE KATEDRA
12:00 – 19:00 WARSZTATY I POKAZY RĘKODZIELNICZE PROWADZONE PRZEZ WYSTAWCÓW PLAC PRZY KATEDRZE
WYPALANIE CERAMIKI RAKU
POKAZY GARNCARSTWA
DMUCHANIE SZKŁA
STRZELANIE Z ŁUKU
WIKLINIARSTWO
PRODUKTY REGIONALNE – POKAZY PROWADZONE PRZEZ WYSTAWCÓW
PIECZENIE ANDRUTÓW
WYTWARZANIE OSCYPKÓW
ZIELARSTWO
PIECZENIE – ZABAWY Z MĄKĄ
11:00 – 19:00 MIASTECZKO CARITAS – ZABAWY DLA DZIECI PLAC ORŁA BIAŁEGO
11:00 – 19:00 EKO STREFA- WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI PLAC PRZY KATEDRZE
WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W SZCZECINIE
WOPR – POKAZY RATOWNICTWA WODNEGO
REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W SZCZECINIE
ZESPÓŁ PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH
ZABAWY Z AKTORAMI TEATRU KUBIKA
ANIMACJE Z TEATREM TAŃCA NA KURZEJ STOPCE
PIKNIK ZBOŻOWY ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKĄ IZBĘ ROLNICZĄ
15:00 GODZINA MIŁOSIERDZIA KATEDRA
Piątek 22 Lipca
Godzina | Program | Miejsce
7.00, 12.00, 18.00 MSZE ŚWIĘTE KATEDRA
12.00, 18.00 REKOLEKCJE ODPUSTOWE KATEDRA
11.00 – 19.00 EKO STREFA- WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI PLAC PRZY KATEDRZE
OSTOJA OŚRODEK BADAWCZY W ZAKRESIE ENERGII ODNAWIALNEJ
STACJA BRZEGOWA UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO
15.30 – 16.00 KATARYNIARZ ANDRZEJ SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
16.00 – 17.00 EWENEMENT – MAJA KOTERBA & RADEK WINCZEWSKI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
17.00 – 17.15 SASCHIBA DISI – ZESPÓŁ TAŃCÓW ORIENTALNYCH SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
17.15 – 18.30 FRIDAY BLUES BAND – SYLWIA FRIDAY SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
18.30 – 18.45 SASCHIBA DISI – ZESPÓŁ TAŃCÓW ORIENTALNYCH SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
20.00 KONCERT ALICJI MAJEWSKIEJ SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
Sobota 23 Lipca
Godzina | Program | Miejsce
7.00, 12.00, 18.00 MSZE ŚWIĘTE KATEDRA
12.00, 18.00 REKOLEKCJE ODPUSTOWE KATEDRA
10.00 – 13.00 ROZPOCZĘCIE OGÓLNOPOLSKIEJ EDYCJI KONKURSU KSIĄŻNICA POMORSKA
„NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO – SMAKI REGIONÓW” ORGANIZOWANEJ PRZEZ WYDZIAŁ ROLNICTWA I RYBACTWA URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO W SZCZECINIE
10.00 – 11.00 ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY – DZIEŃ JEDNOŚCI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
10.30 MARSZ NARODÓW
11.00 – 19.00 EKO STREFA- WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI PLAC PRZY KATEDRZE
OSTOJA OŚRODEK BADAWCZY W ZAKRESIE ENERGII ODNAWIALNEJ
STACJA BRZEGOWA UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO
ZABAWY Z AKTORAMI TEATRU KUBIKA
11.00 – 11.30 WYSTĘP ZESPOŁU JARZĘBINA Z CHOJNY SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
11.35 – 12.10 WYSTĘP ZESPOŁU DRAWIANKI Z DRAWNA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
12.15 – 12.45 WYSTĘP ZESPOŁU JARZĘBINA Z CHOJNY SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
12.50 – 13.30 WYSTĘP ZESPOŁU POPOWIANIE Z POPOWA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
13.35 – 14.10 WYSTĘP ZESPOŁU SUCHANIANKI Z SUCHANIA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
14.20 – 15.00 EWANGELIZACJA W RAMACH ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
15.00 – 16.30 OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
16.30 – 17.00 WYSTĘP ZESPOŁU LIPKA Z KOBYLANKI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
17.00- 18.15 ROMA &TECHNIKOLOR SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
18.15 – 19.30 KONCERT DUETU JACKPOT Z ZESPOŁEM SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
20.00 – 21.30 KONCERT ZESPOŁU SHARENA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
21.00 ZWIEDZANIE KATEDRY Z PRZEWODNIKIEM KATEDRA
22.00 – 22.30 PREZENTACJA ORGANÓW KATEDRALNYCH KATEDRA
22.00 – 24.00 SZCZECIN NOCĄ – WIDOK Z WIEŻY KATEDRALNEJ KATEDRA
Niedziela 24 Lipca
Godzina | Program | Miejsce
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 21.00 MSZE ŚWIĘTE KATEDRA
12.00, 18.00 REKOLEKCJE ODPUSTOWE KATEDRA
11.00 – 18.00 EKO STREFA- WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI PLAC PRZY KATEDRZE
ZABAWY Z AKTORAMI TEATRU KUBIKA PLAC PRZY KATEDRZE
ANIMACJE Z TEATREM TAŃCA NA KURZEJ STOPCE PLAC PRZY KATEDRZE
ZACHODNIOPOMORSKA IZBA ROLNICZA – PIKNIK ZBOŻOWY PLAC PRZY KATEDRZE
11.00 – 12.00 ZESPOŁY LUDOWE – ŚPIEW SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
13.20 – 14.00 WYSTEP ZESPOŁU KALINA Z KOBYLANKI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
14.00 – 15.00 SREBRZYŚCI AKORDEONIŚCI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
14.20 – 15.00 KONCERT CHÓRU GESANGVEREIN „EINTRACHT” Z FRIEDRICHSWALDE KATEDRA
15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA KATEDRA
14.00, 16.00, 17.00 PREZENTACJE ORGANÓW KATEDRALNYCH KATEDRA
15.00 – 15.15 OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU „ZŁÓŻ ŻYCZENIA URODZINOWE POLFERRIES” SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
15.15 – 15.30 POKAZ TANGA ARGENTYŃSKIEGO – AKADEMIA TANGA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
15.30 – 16.15 TADEK WASILEWSKI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
16.15 – 16.30 POKAZ TANGA ARGENTYŃSKIEGO – AKADEMIA TANGA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
16.30 – 17.45 CAFE JAZZ TRIO – SWING JAZZ SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
18.00 UROCZYSTA MSZA ŚW. KOŃCZĄCA VIII JARMARK JAKUBOWY KATEDRA
WIGILIA UROCZYSTOŚCI ŚW. JAKUBA POD PRZEWODNICTWEM…..
Poniedziałek 25 Lipca
12.00 – 13.15 MSZA ŚW. ODPUSTOWA DLA OSÓB STARSZYCH I CHORYCH KATEDRA
15.00 UROCZYSTA SESJA SZCZECIŃSKIEJ KAPITUŁY KATEDRALNEJ KATEDRA
17.00 UROCZYSTE NIESZPORY Z UDZIAŁEM KAPITUŁY KATEDRALNEJ KATEDRA
18.00 UROCZYSTA MSZA ŚW. Z ODPUSTEM ŚW. JAKUBA POD PRZEWODNICTWEM ARCYBISKUPA KATEDRA
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?