Zmiany w transporcie publicznym na Wszystkich Świętych - 28.10-02.11.2022 r.
28 października 2022 roku (piątek) na wszystkich liniach autobusowych i tramwajowych obowiązywać będą powszednie rozkłady jazdy. 29.10.2022 r. będą obowiązywać sobotnie rozkłady jazdy, natomiast 30.10.2022 r. niedzielne rozkłady jazdy. W poniedziałek (31.10.2022 r.) będą powszednie rozkłady jazdy. We Wszystkich Świętych (01.11.2022 r.) pasażerowie będą jeździć według sobotniego rozkładu jazdy.
Dodatkowe zmiany na liniach autobusowych (A) oraz tramwajowych (T) w sobotę (29.10.2022 r.) i niedzielę (30.10.2022 r.):
- Linia 107 (A) - w godz. 08:00 – 16:00 zwiększona zostanie częstotliwość do co 45 minut.
- Linie 115, 162, 227 (A) - w godz. 08:00 – 16:00 zwiększona będzie częstotliwość do co 10 minut.
- Linia 195 (A) - autobusy będą jeździć w godz. 08:00 – 16:00 z częstotliwością co 30 minut.
- Linia 601 (A) - uruchomiona zostanie na trasie Dworzec Główny – Kartuska – Siedlce – Łostowicka – Cmentarz Łostowicki. Autobusy jeździć będą w godz. 09:00 – 17:00 co 10 minut.
- Linia 627 (A) - uruchomiona będzie na trasie Żabianka SKM – Chłopska – Hynka – Żołnierzy Wyklętych – Cmentarz Srebrzysko – Piecki-Migowo – Emaus – Cmentarz Łostowicki – Chełm Witosa. Autobusy kursować będą w godz. 08:00 – 16:00 co 10 minut.
- Linia 3 (T) - nie będzie funkcjonować, zostanie zastąpiona przez linię 63.
- Linia 6 (T) - w godz. 09:00 – 17:00 zwiększona będzie częstotliwość do co 10 minut.
- Linia 63 (T) - uruchomiona będzie przez cały dzień na trasie: Nowy Port – Brzeźno – Opera – Dworzec Główny – Chełm – Łostowice Świętokrzyska. Tramwaje kursować będą co 20 minut.
- Linia 68 (T) - uruchomiona będzie na trasie: Stogi – Śródmieście SKM – Łostowice Świętokrzyska z częstotliwością co 20 minut.
Dodatkowe zmiany na liniach autobusowych (A) oraz tramwajowych (T) w poniedziałek (31.10.2022 r.):
- Linie 115, 162 (A) - w godz. 08:00 – 14:00 zwiększona zostanie częstotliwość do co 10 minut.
- Linia 227 (A) w godz. 08:00 – 16:00 zwiększona będzie częstotliwość do co 10 minut.
- Linia 6 (T) - w godz. 09:00 – 14:00 zwiększona zostanie częstotliwość do co 10 minut.
Dodatkowe zmiany na liniach autobusowych (A) oraz tramwajowych (T) we wtorek (01.11.2022 r.):
- Linia 107 (A) - w godz. 08:00 – 16:00 zwiększona będzie częstotliwość do co 45 minut.
- Linia 108 (A) - przez cały dzień obowiązywać będzie objazd w kierunku Dworca Głównego przez ul. Cienistą (autobusy nie będą jeździć ul. Stoczniowców).
- Linia 111 (A) - w godz. 08:00 – 16:00 zwiększona zostanie częstotliwość do co 20 minut.
- Linie 115, 175 (A) - w godz. 08:00 – 16:00 zwiększona będzie częstotliwość do co 10 minut.
- Linie 116, 136 (A) - w godz. 08:00 – 16:00 zwiększona zostanie częstotliwość do co 30 minut. Autobusy, zamiast przez „starą” Słowackiego, w obu kierunkach pojadą objazdem przez al. Żołnierzy Wyklętych.
- Linia 117 (A) - w kierunku Jelitkowa obowiązywać będzie objazd przez al. Grunwaldzką zamiast przez ul. Czyżewskiego. W kierunku Sopotu – trasa bez zmian, tj. przez ul. Czyżewskiego.
- Linia 118 (A) - w godz. 08:00 – 16:00 zwiększona zostanie częstotliwość do co 15 minut. Przez cały dzień obowiązywać będzie objazd w kierunku Dworca Głównego przez ul. Cienistą (autobusy nie będą jeździć ul. Stoczniowców).
- Linie 120, 122, 157, 210 (A) - w godz. 08:00 – 16:00 zwiększona będzie częstotliwość do co 30 minut.
- Linia 227 (A) - w godz. 08:00 – 16:00 zwiększona zostanie częstotliwość do co 8 minut.
- Linia 601 (A) - uruchomiona zostanie na trasie Dworzec Główny – Kartuska – Siedlce – Łostowicka – Cmentarz Łostowicki. Autobusy jeździć będą w godz. 09:00 – 17:00 co 10 minut.
- Linia 610 (A)- uruchomiona będzie na trasie: Wrzeszcz PKP – Cmentarz Srebrzysko – Cmentarz Łostowicki. Autobusy jeździć będą w godz. 08:00 – 16:00 co 4 minuty.
- Linia 627 (A) - uruchomiona będzie na trasie Żabianka SKM – Chłopska – Hynka – Żołnierzy Wyklętych – Cmentarz Srebrzysko – Piecki-Migowo – Emaus – Cmentarz Łostowicki – Chełm Witosa. Autobusy kursować będą w godz. 08:00 – 16:00 co 8 minut.
- Linie 2, 10 (T) - w godz. 09:00 – 17:00 zwiększona zostanie częstotliwość kursowania do co 10 minut.
- Linia 3 (T) - nie będzie funkcjonować. Zostanie zastąpiona przez linię 63.
- Linie 5, 6 (T) - skorygowane zostaną godziny odjazdów.
- Linia 63 (T) - uruchomiona będzie przez cały dzień na trasie: Nowy Port – Brzeźno – Opera – Dworzec Główny – Chełm – Łostowice Świętokrzyska. W godz. 09:00 – 17:00 tramwaje kursować będą z częstotliwością co 10 minut.
- Linia 66 (T) - uruchomiona zostanie na trasie: Strzyża – Łostowice Świętokrzyska w godz. 09:00 – 17:00. Tramwaje jeździć będą co 6-7 minut. Uwaga! Kursy w kierunku Łostowic rozpoczną się od przystanku „Zajezdnia”. W kierunku Strzyży zakończą się na pętli „Strzyża PKM”.
- Linia 68 (T) - uruchomiona będzie na trasie: Stogi – Śródmieście SKM – Łostowice Świętokrzyska w godz. 09:00 – 17:00, z częstotliwością co 10 minut.
Dodatkowe zmiany na liniach autobusowych (A) oraz tramwajowych (T) w środę (02.11.2022 r.):
- Linie 115, 162 (A) - w godz. 08:00 – 14:00 zwiększona zostanie częstotliwość do co 10 minut.
- Linia 227 (A) - w godz. 08:00 – 16:00 zwiększona będzie częstotliwość do co 10 minut.
Bydgoska policja pokazała filmy z wypadków z tramwajami i autobusami
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?