Łóżka i materace dla dzieci i dorosłych

2012-12-14 13:14:29

Jesteśmy producentem łóżek z litego drewna. Wszystkie nasze produkty są w pełni ekologiczne i dopasowane do Państwa potrzeb. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Wyróżniają się również stabilnością, wyjątkowym wzornictwem oraz masywną konstrukcją. Wykonanie zachwyci każdego. Umożliwiamy Państwu, także, realizację własnych pomysłów.
Całymi dniami mamy do czynienia ze stresem, nadmierną aktywnością fizyczną i psychiczną jak i ciągłym zabieganiem i brakiem czasu. Dlatego wieczorami pozwólmy sobie i naszym najbliższym na prawdziwy relax, odpoczynek i odrobinę luksusu.
Wybiegając naprzeciw Państwa potrzebą oferujemy również:
- Materace – które przeniosą Was w świat relaxu w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Do wyboru mamy różne standardy i klasy materacy. W celu sprawdzenia przyjdź i się połóż, a zapewnimy Ci spokojny sen!
- Szuflady – umożliwiają zagospodarowanie przestrzeni pod łóżkiem. Pozwalają na przechowywanie zarówno pościeli zimowej, letniej jak i również dziecięcych zabawek i nie tylko.
- Stelaże – rozciągane z litego drewna, manualnie regulowane, automatyczne.
Produkty dobieramy do Państwa indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. :)

Salony firmowe również w Warszawie. Szczegóły na naszej stronie internetowej. :)

Jesteś na profilu michalluczkowski44 - stronie mieszkańca miasta Gdańsk. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj