Arkadiusz Podlaski

avatarArkadiusz Podlaski

Gdańsk
Polish Arena to innowacyjny projekt, w którym promujemy najpiękniejsze miejsca w Polsce. Motywem przewodnim jest piłka nożna, a hasło które towarzyszy nam każdego dnia to: Podróżuj. Odkrywaj. Żyj. (Travel. Discover. Live.)

Odwiedziliśmy pierwsze miasto - GDAŃSK

2012-10-15 23:28:58

Ostatnio jesteśmy w rozjazdach i nagrywamy kolejne filmy, które już wkrótce trafią do obróbki. Póki co zapraszam na pierwszy odcinek projektu Polish Arena, w którym prezentujemy najpiękniejsze miejsca w Polsce. Każdy kolejny odcinek będzie prezentował inne miasto bądź region, które warto odwiedzić w Polsce.

Na pierwszy ogień poszedł Gdańsk. Blisko dwa miesiące ciężkiej pracy, ale i fantastycznej zabawy oraz niesamowitych przeżyć. Przyłącz się do promocji Polski – niech usłyszy o nas cały świat! O szczegółach Polish Arena będę jeszcze pisał w kolejnych wpisach.

Zobacz film z Gdańska:

Jesteś na profilu Arkadiusz Podlaski - stronie mieszkańca miasta Gdańsk. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj