„Rozrywka Nasze Miasto” dostępna na Androida

2012-10-02 10:57:10

Polskapresse, właściciel serwisu naszemiasto.pl udostępnił nową, darmową aplikację „Rozrywka Nasze Miasto” na smartfony z systemem Android.
Aplikacja „Rozrywka Nasze Miasto” bez trudu lokalizuje najciekawsze koncerty i wydarzenia kulturalne w najbliższej okolicy. Użytkownik może też wskazać wybrane miasto i zaplanować wolny czas w miejscu gdzie wybiera się np. na weekend. Użytkownicy aplikacji znajdą wszystkie potrzebne informacje o wydarzeniu, łącznie z mapą dojazdu, informacjami o dodatkowych datach i miejscach wydarzenia. Dzięki aplikacji „Rozrywka Nasze Miasto” bez trudu można również sprawdzić repertuar kin i dowiedzieć się wszystkiego o wybranym filmie. Wybrane wydarzenia można dodać do kalendarza w telefonie lub udostępnić je na Facebooku.
Aplikację można pobrać ze strony Google Play (http://bit.ly/Qzy9jm).
Aplikacja będzie promowana w serwisach internetowych Grupy Polskapresse oraz poprzez akcję promocyjną w kinach sieci Multikino.
To druga aplikacja mobilna serwisu naszemiasto.pl. 20 czerwca br. w App Store pojawiła się wersja na iPhone’a.
Gazeta Nasze Miasto jest silnie powiązana z serwisem naszemiasto.pl - skupiającym wiadomości lokalne z 226 miast z 16 regionów Polski. Prócz informacji lokalnych w serwisie znaleźć można m.in. bazę firm, lokali gastronomicznych i urzędów. Serwis naszemiasto.pl według lipcowych badań Megapanel PBI/Gemius odnotował ok. 2,5 mln RU oraz ponad 32 mln odsłon i jest obecnie największym serwisem Grupy Polskapresse.

Jesteś na profilu Maciej Rzepiński - stronie mieszkańca miasta Gdańsk. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj