Ruszają Strażnicy Psiej Wagi!

2013-05-09 15:40:14

Już w tą sobotę (11.05) do parków w sześciu polskich miastach wyruszą Strażnicy Psiej Wagi! Będzie można ich spotkać w gdańskim Parku Reagana w godzinach 9.00 - 11.00 i 15.00 - 19.00.

Dwuosobowe patrole Strażników Psiej Wagi, w specjalnych koszulkach i czapkach z nadrukiem akcji, będą uświadamiać spacerowiczów z psami o tym, jakie zagrożenia dla zdrowia naszych zwierząt niosą ze sobą nieprawidłowa dieta i brak ruchu. Odsyłać będą także do lecznic, gdzie lekarze weterynarii udzielą szczegółowych porad, jak zapobiegać nadliczbowym kilogramom i jak z nimi walczyć. W lecznicach czekają na właścicieli także specjalne pakiety.
O tym, z jakim ciężarem zmagają się nasze otyłe zwierzaki, będzie można się przekonać także na własnej skórze. Intrygujące? Jeśli tak, to koniecznie zabierzcie psa na spacer i wypatrujcie Strażników.
Strażnicy będą także informować o wydarzeniach i niespodziankach przewidzianych w ramach kampanii „Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów”.

W ramach kampanii przygotowano znacznie więcej atrakcji, do udziału w których organizatorzy serdecznie zachęcają. O wszystkich poczytać można na oficjalnej stronie projektu: www.otylosczwierzat.pl, a także podyskutować na specjalnie stworzonym forum: www.otylosczwierzat.pl/forum.

Do zobaczenia w sobotę!

Jesteś na profilu straznik.psiej.wagi - stronie mieszkańca miasta Gdańsk. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj