Ruszają Strażnicy Psiej Wagi!

2013-05-09 17:09:04

W Gdańsku spotkać ich będzie można w Parku Reagana w godzinach od 9:00 do 11:00 i od 15:00 do 19:00. Dwuosobowe patrole Strażników Psiej Wagi, w specjalnych koszulkach i czapkach z nadrukiem akcji, będą uświadamiać spacerowiczów z psami o tym, jakie zagrożenia dla zdrowia naszych zwierząt niosą ze sobą nieprawidłowa dieta i brak ruchu. Odsyłać będą także do lecznic, gdzie lekarze weterynarii udzielą szczegółowych porad, jak zapobiegać nadliczbowym kilogramom i jak z nimi walczyć. W lecznicach czekają na właścicieli także specjalne pakiety.
O tym, z jakim ciężarem zmagają się nasze otyłe zwierzaki, będzie można się przekonać także na własnej skórze. Intrygujące? Jeśli tak, to koniecznie zabierzcie psa na spacer i wypatrujcie Strażników. Będą oni także informować o wydarzeniach i niespodziankach przewidzianych w ramach kampanii „Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów”.

Zapraszamy w sobotę do Parku Reagana!

Jesteś na profilu straznik.psiej.wagi - stronie mieszkańca miasta Gdańsk. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj