Asia W.

avatarAsia W.

Gdańsk
Ciekawie spędzać czas! Szukam ciekawych wydarzeń i zwariowanych kompanów do wspólnego poznawania okolicy :) Postaram się podzielić z Wami swoimi poszukiwaniami :)

Szybkie randki w trójmieście.

2013-01-21 16:17:07

Druga rekomendacja - dla wszystkich sympatycznych singli polecam po prostu szybkie randki !
Masz ochotę poznać fajnego chłopaka ? ja świetnie się bawiłam! Organizatorki wkładają masę serca w tą ideę, dlatego wrażenia miałam bardzo pozytywne. Boisz się ? bądź ciekawa/y ludzi których spotkasz i zapewniam, że miło spędzisz czas.

"Celem zabawy jest spędzenie miłego czasu oraz poznanie nowych osób poprzez umożliwienie uczestnikom wstępnej rozmowy trwającej od 5 do 10 min. Szybkie randki mają swój początek w Ameryce w 1988 roku, robiąc tam oszałamiającą karierę, później przyjęły się w Europie. Jak będzie w Trójmieście ?? Zobaczymy"

http://www.speeddates.pl/

Fajnie by było gdyby organizatorki coś napisały o swojej inicjatywie ;)

"Najbliższe Karnawałowe spotkanie odbędzie się 1 lutego o godz. 20:00 w Sopocie
Zapisy już ruszyły. Zapraszamy
Przedział wiekowy dla Pań 22 - 33 oraz dla Panów 23 - 35"

Miłej zabawy. Jak ktoś się odważy to czekam na opis jak było!

Jesteś na profilu Asia W. - stronie mieszkańca miasta Gdańsk. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj