Polfa z mistrzem

(sus)
Koszykarki PZU Polfy Pabianice wygrały w Pabianicach turniej "Zawsze z Mistrzem". W decydującym meczu pabianiczanki pokonały Lotos VBW Clima Gdynia 79:70. Po trzech wyrównanych kwartach Polfa prowadziła 60:57.

Po trzech wyrównanych kwartach Polfa prowadziła 60:57. W 33 minucie za pięć fauli parkiet musiała opuścić Małgorzata Dydek. Od tego momentu wysokie zawodniczki Pabianic zaczęły dominować pod koszem i bezpieczną przewagę gospodynie utrzymały do końca meczu.

Lotos: Bibrzycka 18, Cupryś i Grubin po 13, Dydek, Vodopianova i Barabanova po 8, Ose - Hlebowicka 2, Janyga 0.
Polfa: Trześniewska 19, Kristofova 18, Polakova 12, Jaroszewicz i Głaszcz po 10, Wlaźlak 6, Pechova 4.

Trzecie miejsce w turnieju zajęły zawodniczki CCC Aquapark Polkowice po niedzielnym zwycięstwie nad Łącznością Olsztyn 84:76. Najlepszą zawodniczką trzydniowego turnieju została wybrana Martina Pechova z Polfy.