Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ULICE: Akacjowa, Al. Włókniarzy, Aliny, Batorego, Bolesława Gotwalda, Braci Śniadeckich, Bronisława Malinowskiego, Cegielniana od ul. Czaplinieckiej do ul. Pabianickiej, Chopina, Cmentarna, Czapliniecka, Czeremchowa, Czereśniowa, Dębowa, dr Włodzimierza Rodziewicza, Dzika, Edwardów, Emilii Plater, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Feliksa Stamma, Gen. Józefa Bema, Gen. Władysława Sikorskiego, Gliniana, Grabowa, Grażyny, Haliny Konopackiej, Heleny Marusarzówny, Henryka Łasaka, Jagodowa, Janusza Kusocińskiego, Janusza Sidły, Jarzębinowa, Jaworowa, Jerzego Kukuczki, Jesionowa, Juranda, K. Michałowskiego, Kaczkowskiego, Kalinowa, Kazimierza Pułaskiego, Kątna, Ketlinga, Klonowa, Kmicica, Kopernika, Kossaka, Kręta, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Łagodna, Łączna, Łąkowa, M. Curie-Skłodowskiej, Malinowa, Matejki, Męczenników Katyńskich, Mickiewicza, Miodowa, Mokra, Moniuszki, Myśliwska, Niecała, Olchowa, Piaskowa, Płk. Ryszarda Kuklińskiego, Pod Ługami, Podgórze, Poziomkowa, Przejazd, R. Weigla, Sarnia, Sercańska, Skrzetuskiego, Spokojna, Stanisława Królaka, Tadeusza Ślusarskiego, Topolowa, Transportowa, Ustronie, T. Kotarbińskiego, Wandy Malczewskiej, Wandy Rutkiewicz, Wojska Polskiego od ronda im. Gen. Władysława Andersa do nasypu kolejowego, Wołodyjowskiego, Wrzosowa, Wyspiańskiego, Zacisze, Zagłoby, Zajęcza, Zakątek, Os. DOLNOŚLĄSKIE: 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 222, 223, 224, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, Os. CZAPLINIECKIE, Os. ŁĄKOWA.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI CZECHOWSKIEJ
-
3
Bartosz Maciej Łoba
40
(0,62%)
-
4
Krzysztof Grzegorz Kryszczak
8
(0,12%)
-
5
Andrzej Maciejewski
28
(0,43%)
-
6
Elżbieta Pabich
39
(0,60%)
-
8
Paulina Maria Zbroja
32
(0,49%)
-
1
Krzysztof Bernardyn Pierzchała
109
(1,68%)
-
2
Józef Dżugaj
24
(0,37%)
-
7
Beata Renata Gierczak
19
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE POKOLENIE
-
1
Patryk Piotr Marjan
406
(6,26%)
-
8
Łukasz Witold Kwaśniak
35
(0,54%)
-
2
Mikołaj Tomasz Michalczyk
39
(0,60%)
-
3
Magdalena Soczyńska
13
(0,20%)
-
6
Wojciech Wachowski
30
(0,46%)
-
4
Piotr Torz
80
(1,23%)
-
7
Patrycja Weronika Sukiennik
16
(0,25%)
-
5
Martyna Bednarek
12
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
-
1
Paweł Koszek
373
(5,75%)
-
2
Maciej Jagieła
60
(0,93%)
-
6
Łukasz Pędziwiatr
52
(0,80%)
-
8
Ariel Andrzej Kamecki
70
(1,08%)
-
3
Leszek Kazimierz Szczepaniak
88
(1,36%)
-
7
Agnieszka Urszula Dziekańska
27
(0,42%)
-
4
Patrycja Barbara Kołodziejczyk
42
(0,65%)
-
5
Agata Elżbieta Plisiecka
57
(0,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Grażyna Teresa Derlatka
265
(4,09%)
-
4
Anna Małgorzata Błaszczyk-Pruba
37
(0,57%)
-
5
Kamil Zawadzki
53
(0,82%)
-
8
Sylwia Edyta Słowik
41
(0,63%)
-
6
Krzysztof Wojciech Mielczarek
31
(0,48%)
-
7
Tomasz Sapieżyński
25
(0,39%)
-
3
Katarzyna Natalia Sztandera
50
(0,77%)
-
2
Grzegorz Józef Siedlecki
393
(6,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KUDAJ
-
2
Aleksandra Siwek
58
(0,89%)
-
3
Arkadiusz Adam Kubik
25
(0,39%)
-
1
Tadeusz Markiewicz
210
(3,24%)
-
4
Iwona Ewa Maszczyk
47
(0,72%)
-
6
Barbara Renata Szymańska
27
(0,42%)
-
7
Norbert Dominik Michałowski
17
(0,26%)
-
8
Andrzej Bernard Siuta
31
(0,48%)
-
5
Adam Zagalski
39
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ewa Skorupa
967
(14,91%)
-
5
Ewelina Maria Szymańska
163
(2,51%)
-
8
Michał Roman Zajkowski
45
(0,69%)
-
3
Dariusz Lewandowski
170
(2,62%)
-
4
Justyna Jadwiga Cyran-Gaik
100
(1,54%)
-
2
Michał Stanisław Wyczachowski
460
(7,09%)
-
7
Tomasz Józef Rudzki
52
(0,80%)
-
6
Henryk Stasiak
85
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY NASZ DOM BEŁCHATÓW
-
6
Jarosław Leszek Placek
6
(0,09%)
-
7
Rita Magdalena Knapik
8
(0,12%)
-
5
Magdalena Elżbieta Pęcina
19
(0,29%)
-
8
Magdalena Olga Duraj
10
(0,15%)
-
3
Beata Katarzyna Wilińska
49
(0,76%)
-
1
Wioleta Alicja Stawska-Kamieniak
123
(1,90%)
-
2
Arkadiusz Zbigniew Białek
46
(0,71%)
-
4
Marcin Grzegorz Barański
31
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
-
2
Marek Jacek Olszewski
42
(0,65%)
-
5
Agnieszka Maria Cabaj
74
(1,14%)
-
4
Krzysztof Stanisław Stasiak
59
(0,91%)
-
3
Maciej Bukowy
108
(1,67%)
-
6
Witold Misztela
67
(1,03%)
-
1
Grzegorz Gryczka
658
(10,15%)
-
7
Agnieszka Strojkowska
27
(0,42%)
-
8
Alina Ziółkowska
67
(1,03%)
Okręg 2
ULICE: Adama Asnyka, Al. Jana Pawła II, Al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Arkadiusza Gołasia, Bolesława Chrobrego, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Broniewskiego, Bronisława Czecha, Cypriana Kamila Norwida, Edwarda Jancarza, Energetyków, Graniczna, Hubala, Huberta Wagnera, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Joachima Halupczoka, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kaczeńcowa, Kazimierza Deyny, Kazimierza Górskiego, Kletnia, Konwaliowa, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Leopolda Staffa, Liliowa, Ludwikowska, Piastowska, Pod Górami, Różana, Spacerowa, Stefana Żeromskiego, Wesoła, Witolda Gombrowicza, Władysława Grabskiego, Władysława Jagiełły, Władysława Komara, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta, Zalesie, Zamoście od torów kolejowych do granic miasta, Zawilcowa, Os. DOLNOŚLĄSKIE: 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 225, 226, 227, 228, 229, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI CZECHOWSKIEJ
-
1
Barbara Krystyna Dobkowska
62
(1,20%)
-
3
Anna Puchalska
15
(0,29%)
-
2
Adam Czechowski
49
(0,95%)
-
4
Henryk Marek Makowski
19
(0,37%)
-
5
Danuta Czernicka
38
(0,74%)
-
6
Janina Małgorzata Pierzchała
18
(0,35%)
-
7
Marcin Krzysztof Szymczyk
52
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE POKOLENIE
-
3
Dobiesław Konrad Brzeski
38
(0,74%)
-
4
Justyna Sukiennik-Marjan
64
(1,24%)
-
2
Karolina Kaźmierczak
0
(0%)
-
5
Michał Mariusz Kwaśnik
84
(1,63%)
-
1
Łukasz Jerzy Olejnik
176
(3,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
-
4
Wioletta Małgorzata Zubert
25
(0,48%)
-
3
Sławomir Mieczysław Morawiec
35
(0,68%)
-
7
Dariusz Adam Lis
25
(0,48%)
-
1
Krzysztof Zdzisław Wata
566
(10,97%)
-
2
Magdalena Maria Chrzanowska
156
(3,02%)
-
6
Rafał Leśniczak
9
(0,17%)
-
5
Halina Anna Ratalewska
12
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Arkadiusz Paweł Rożniatowski
237
(4,59%)
-
7
Robert Bronisław Jaszczuk
50
(0,97%)
-
4
Małgorzata Anna Kraszewska
116
(2,25%)
-
6
Władysława Gryszkiewicz
6
(0,12%)
-
3
Roman Piotr Siedlecki
100
(1,94%)
-
5
Krzysztof Grzegorz Marczak
32
(0,62%)
-
2
Beata Izabela Wasilewska
61
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KUDAJ
-
2
Krzysztof Zochniak
121
(2,35%)
-
4
Marcin Kubat
41
(0,79%)
-
1
Elżbieta Maria Kudaj
292
(5,66%)
-
3
Lidia Stępnik
32
(0,62%)
-
5
Marta Kowalska
20
(0,39%)
-
6
Małgorzata Katarzyna Kruk
30
(0,58%)
-
7
Mateusz Jerzy Szałański
21
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY KRAJOWE STOWARZYSZENIE POLSKI BLOK LUDOWY
-
3
Barbara Genowefa Kibitlewska
7
(0,14%)
-
5
Piotr Ryszard Fidyk
7
(0,14%)
-
1
Krystyna Boczkiewicz
12
(0,23%)
-
2
Maria Majchrzak
8
(0,16%)
-
6
Tomasz Pacholczyk
2
(0,04%)
-
4
Krzysztof Tomasz Lorenc
3
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Andrzej Krzysztof Jeż
140
(2,71%)
-
7
Dariusz Wyszyński
198
(3,84%)
-
1
Sebastian Ryszard Brózda
735
(14,25%)
-
2
Anna Jadwiga Sapela
180
(3,49%)
-
6
Krystyna Śluzek
42
(0,81%)
-
5
Rafał Kowalik
79
(1,53%)
-
4
Maria Dorota Motylska
226
(4,38%)
KOMITET WYBORCZY NASZ DOM BEŁCHATÓW
-
6
Mariusz Wojciech Krzysiak
4
(0,08%)
-
4
Artur Krzysztof Krawczyk
10
(0,19%)
-
3
Magdalena Patrycja Gradowska
16
(0,31%)
-
5
Henryka Szawłowska
4
(0,08%)
-
1
Monika Urszula Kowalska
66
(1,28%)
-
2
Adam Paweł Kajdanek
36
(0,70%)
-
7
Marta Katarzyna Bruch
5
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
-
1
Mirosław Damian Mielus
178
(3,45%)
-
6
Joanna Ewa Zochniak
87
(1,69%)
-
5
Łukasz Piotr Szymański
122
(2,37%)
-
2
Anna Łastowska
37
(0,72%)
-
4
Sylwia Stępień-Osiecka
15
(0,29%)
-
3
Bartosz Mateusz Terlicki
63
(1,22%)
-
7
Katarzyna Ewa Sidorczuk
173
(3,35%)
Okręg 3
ULICE: 11 Listopada, Adolfa Jana Morawskiego, Agatowa, Al. A. M. Ampere'a, Antracytowa, Armii Krajowej, Berylowa, Brylantowa, Brzozowa, Bugaj. Bursztynowa, Cicha, Ciepłownicza, Częstochowska, Daleka, Diamentowa, Dolomitowa, Górnicza, Granitowa, Jana Kiepury, Janusza Groszkowskiego, Jasna, Józefa Chełmońskiego, Józefa Kraszewskiego, Jurajska, Kalcytowa, Karbońska, Kazimierza Kopeckiego, Kazimierza Szpotańskiego, Kolejowa, Kredowa, Krzemowa, Ks. Teodora Kwarto, Kwarcowa. Lucjana Nehrebeckiego, Mieczysława Pożaryskiego, Miedziana, Milenijna, Mioceńska, Morenowa, Mostowa, Nefrytowa, Obrońców Gór Borowskich, Ogrodowa, Okrzei, Opalowa, Perłowa, Piotrkowska, Platynowa, Polarna, Południowa, Powstańców 1863r. , Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Promienna, Przemysłowa, Radomszczańska, Rubinowa, Rynek Grocholski, Skaleniowa, Smugowa, Solna, Srebrna, Stanisława Fryzego, Stanisława Szpora, Szafirowa, Szkolna, Szmaragdowa, Św. Barbary, Św. Faustyny Kowalskiej, Św. Maksymiliana Kolbe, Św. Kingi, Świętojańska, Świętokrzyska, Tęczowa, Tkacka, Topazowa, Turkusowa, Tylna, Uskok, Walerego Goetla, Węglowa, Wichrowa, Witolda Budryka, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego od nasypu kolejowego do Al. A. M. Ampere'a, Zamoście od Al. A. M Ampere'a do torów kolejowych, Zdzieszulicka, Złota, Os. OKRZEI, OS SŁONECZNE.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI CZECHOWSKIEJ
-
4
Adrian Sławomir Motylski
16
(0,24%)
-
3
Danuta Irena Król
29
(0,43%)
-
5
Justyna Strzelczyk
13
(0,19%)
-
7
Tomasz Patryk Wojdyla
13
(0,19%)
-
6
Bogusław Józef Białobrzewski
41
(0,61%)
-
8
Ireneusz Marek Kępa
134
(1,99%)
-
1
Mariola Małgorzata Czechowska
457
(6,79%)
-
2
Eliza Maria Groman
115
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE POKOLENIE
-
3
Maria Szpiner
34
(0,51%)
-
1
Michał Łukasz Strzelecki
208
(3,09%)
-
5
Anna Maria Marjan
103
(1,53%)
-
4
Szymon Rozmarynowski
25
(0,37%)
-
2
Bartłomiej Marcin Majchrzak
91
(1,35%)
-
6
Joanna Grzesiak
38
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
-
3
Zbigniew Karol Mikołajczyk
33
(0,49%)
-
1
Dariusz Matyśkiewicz
783
(11,63%)
-
6
Jarosław Majewski
32
(0,48%)
-
7
Teresa Agnieszka Berłowska
64
(0,95%)
-
4
Katarzyna Joanna Giesko
76
(1,13%)
-
2
Grzegorz Muskała
416
(6,18%)
-
5
Katarzyna Sylwia Broś
56
(0,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Monika Agnieszka Książczyk
11
(0,16%)
-
4
Alicja Zofia Habirek-Gruszka
111
(1,65%)
-
1
Włodzimierz Andrzej Kuliński
431
(6,40%)
-
3
Iwona Marta Kaczorowska
74
(1,10%)
-
5
Krystyna Ślęzak
37
(0,55%)
-
2
Jan Marian Zagórski
85
(1,26%)
-
6
Sergiusz Romuald Papuga
30
(0,45%)
-
8
Henryk Józef Tomaszewski
23
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KUDAJ
-
3
Anna Maria Michalak
21
(0,31%)
-
4
Damian Kazimierz Wojtaszek
22
(0,33%)
-
1
Emilia Henryka Załęczna
168
(2,50%)
-
2
Szymon Cecotka
34
(0,51%)
-
6
Marta Emilia Matuszewska
69
(1,03%)
-
5
Andrzej Grzegorz Szczepocki
19
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Irena Molenda
291
(4,32%)
-
8
Beata Godzieba
94
(1,40%)
-
1
Mateusz Konrad Broncel
595
(8,84%)
-
2
Karol Roman Kostrzewa
296
(4,40%)
-
6
Tomasz Dratkowicz
61
(0,91%)
-
4
Łukasz Bogumił Cieślak
346
(5,14%)
-
5
Magdalena Izabela Luba
121
(1,80%)
-
7
Sylwia Lidia Malinowska
185
(2,75%)
KOMITET WYBORCZY NASZ DOM BEŁCHATÓW
-
4
Angelika Izabela Bykowska
14
(0,21%)
-
2
Arkadiusz Paweł Barański
19
(0,28%)
-
8
Waldemar Paweł Ambrozik
9
(0,13%)
-
6
Dariusz Lucjan Bednarek
6
(0,09%)
-
5
Dominika Marta Wieczorek
35
(0,52%)
-
3
Joanna Marta Szymczyk
20
(0,30%)
-
1
Elżbieta Beata Chodkiewicz
117
(1,74%)
-
7
Mariola Terkiewicz
8
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
-
3
Stanisław Baran
32
(0,48%)
-
2
Katarzyna Jadwiga Pawłowska
163
(2,42%)
-
1
Piotr Andrzej Kopek
184
(2,73%)
-
7
Robert Książczyk
20
(0,30%)
-
5
Łukasz Jacek Borowski
49
(0,73%)
-
4
Marzena Elżbieta Pawełoszek
62
(0,92%)
-
6
Monika Strzelczyk
41
(0,61%)
-
8
Robert Cegliński
51
(0,76%)
Okręg 4
ULICE: 1 Maja, Bawełniana, Boczna, Cegielniana od ul. Pabianickiej do ul. Józefa Piłsudskiego, Chabrowa, Chełmińska, Danuty Siedzikówny "INKI", Dąbrowskiego, Dolna, Fabryczna, Gen. Grota Roweckiego, Gen. Janusza Głuchowskiego, Gen. Czyżewskiego, Górna, Grzybowa, Harcerska, Iglasta, Janiny Frątczak, Jesienna, Jęczmienna, Józefa Piłsudskiego, Jutrzenki, Kaliska, Kasztanowa, Kaszubska, Kazimierza Jasińskiego, Kempfinówka, Konrada Leśniewskiego "Orlika", Kościuszki, Krótka, Ks. Ignacego Skorupki, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Piotra Skargi, Kujawska, Kurpiowska, Kwiatowa, Lazurowa, Lecha i Marii Kaczyńskich, Letnia, Lniana, Łęczycka, Łowicka, Łódzka, Małopolska, Mazowiecka, Mazurska, Mielczarskiego, Modra, Nadrzeczna, Nowa, Olsztyńska, Orzechowa, Owocowa, Pabianicka, Plac Narutowicza, Plac Wolności, Podlaska, Podleśna, Podmiejska, Pogodna, Pojezierska, Polna, Pomorska, Poranna, Północna, Przedwiośnie, Pszeniczna, Rodziny Hellwigów, Rolna, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Sadowa, Sienkiewicza, Sieradzka, Siewna, Słoneczna, Sportowa, Stanisława Staszica, Św. Alberta Chmielowskiego, Św. Stanisława Biskupa, Targowa, Warmińska, Warszawska, Wielkopolska, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wiśniowa, Wodna, Wschodnia, Wspólna, Zbożowa, Zielona, Zimowa, Żabia, Żniwna. Żuławska, Żytnia, Os. 1 MAJA, Os. 1000 - LECIA, Os. BUDOWLANYCH, Os. MARII KONOPNICKIEJ, Os. WOLNOŚĆ, Os. ŻOŁNIERZY POW.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIOLI CZECHOWSKIEJ
-
7
Witold Łażewski
28
(0,46%)
-
6
Anna Marta Łogożna-Gajek
27
(0,44%)
-
1
Łukasz Tomasz Politański
444
(7,26%)
-
2
Małgorzata Maria Pagieła
69
(1,13%)
-
4
Jan Ryszard Bednarek
8
(0,13%)
-
3
Łukasz Henryk Kluf
60
(0,98%)
-
5
Krzysztof Wychowałek
29
(0,47%)
-
8
Paulina Elżbieta Zielińska
56
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE POKOLENIE
-
1
Dawid Adam Soczyński
206
(3,37%)
-
4
Dominik Wielądek
54
(0,88%)
-
2
Kamila Paulina Włodarczyk
33
(0,54%)
-
3
Katarzyna Marzena Ceglarek
22
(0,36%)
-
5
Sylwia Dylewska
32
(0,52%)
-
6
Artur Konrad Kluska
30
(0,49%)
-
7
Bartosz Roman Strzelecki
38
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
-
2
Elżbieta Naturalna
226
(3,69%)
-
4
Dorota Justyna Wojewoda
67
(1,09%)
-
3
Andrzej Michał Hofman
151
(2,47%)
-
5
Dariusz Ludwik Marzec
74
(1,21%)
-
6
Katarzyna Joanna Warmus
12
(0,20%)
-
1
Sławomir Jan Załęczny
384
(6,28%)
-
7
Michał Sękowski
63
(1,03%)
-
8
Mariusz Krzysztof Kowalczyk
76
(1,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Jan Srzednicki
11
(0,18%)
-
7
Izabela Wrzosek
43
(0,70%)
-
2
Nina Irena Gralczyk
76
(1,24%)
-
1
Marcin Piotr Rzepecki
515
(8,42%)
-
6
Grzegorz Kowalczyk
18
(0,29%)
-
3
Beata Janina Żuraw
79
(1,29%)
-
5
Jacek Paweł Janus
32
(0,52%)
-
4
Urszula Sapieżyńska
37
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KUDAJ
-
1
Mariusz Józef Półbrat
156
(2,55%)
-
5
Agnieszka Anita Żelasko
12
(0,20%)
-
2
Sylwia Katarzyna Ogórek
35
(0,57%)
-
3
Mariusz Waldemar Berłowski
75
(1,23%)
-
6
Jarosław Paweł Domański
27
(0,44%)
-
4
Ewelina Agnieszka Dobrzyńska
23
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Joanna Pelikan
77
(1,26%)
-
5
Mariusz Jerzy Zawadzki
44
(0,72%)
-
6
Mateusz Grzegorz Grądzik
65
(1,06%)
-
8
Ewelina Górnik
226
(3,69%)
-
7
Jakub Krzysztof Krawczyk
51
(0,83%)
-
1
Piotr Wysocki
865
(14,14%)
-
3
Urszula Dudek-Nitecka
82
(1,34%)
-
2
Karol Kowalski
388
(6,34%)
KOMITET WYBORCZY NASZ DOM BEŁCHATÓW
-
1
Arkadiusz Paweł Marciniak
120
(1,96%)
-
6
Ilona Katarzyna Tłoczek
18
(0,29%)
-
4
Aleksandra Maria Patała-Michalak
26
(0,42%)
-
5
Krzysztof Janson
11
(0,18%)
-
2
Dariusz Stanisław Małysza
57
(0,93%)
-
3
Wojomir Szymon Gierańczyk
17
(0,28%)
-
7
Elżbieta Dorota Świątkowska
22
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
-
3
Monika Tokarek
40
(0,65%)
-
4
Piotr Wojciech Krzciuk
62
(1,01%)
-
6
Piotr Tadeusz Jaskólski
32
(0,52%)
-
7
Joanna Zalejska
65
(1,06%)
-
5
Janusz Krystian Kubiak
62
(1,01%)
-
2
Bernard Radosław Przybyła
37
(0,60%)
-
8
Katarzyna Strzelecka
99
(1,62%)
-
1
Monika Selerowicz
325
(5,31%)