Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Brzeziny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
4
Michał Wodzyński
176
(3,30%)
-
2
Daniel Nawrocki
321
(6,02%)
-
3
Krzysztof Błażej Rokicki
236
(4,43%)
-
1
Justyna Nowak
230
(4,32%)
-
5
Ewelina Woźniak
49
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ryszard Tadeusz Śliwkiewicz
408
(7,65%)
-
2
Zbigniew Adam Pakuła
262
(4,92%)
-
7
Izabella Czapska
118
(2,21%)
-
6
Barbara Zdziarska
62
(1,16%)
-
3
Magdalena Gralec
68
(1,28%)
-
4
Jakub Mateusz Porada
136
(2,55%)
-
8
Krzysztof Włodzimierz Kotynia
365
(6,85%)
-
5
Filip Wincenty Jochman
258
(4,84%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
-
2
Ewa Barbara Natkańska
317
(5,95%)
-
1
Jan Jerzy Krakowiak
876
(16,44%)
-
6
Joanna Maria Misiak
119
(2,23%)
-
5
Marcin Rorat
89
(1,67%)
-
4
Grażyna Mirosława Nawrocka
40
(0,75%)
-
3
Marcin Seweryn Szczepaniak
184
(3,45%)
-
7
Zenon Kazimierz Rykała
45
(0,84%)
-
8
Jerzy Michalak
121
(2,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Marek Misiak
75
(1,41%)
-
4
Piotr Adam Sikora
34
(0,64%)
-
1
Irena Gralewska - Jagiełło
414
(7,77%)
-
3
Jolanta Wojciechowska
144
(2,70%)
-
5
Wojciech Albin Okrasa
36
(0,68%)
-
8
Renata Ewa Działak
58
(1,09%)
-
6
Ewelina Marta Fijałkowska
32
(0,60%)
-
7
Stanisław Jan Gola
57
(1,07%)
Okręg 2
Gmina Brzeziny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
1
Grażyna Bożena Mela
64
(2,70%)
-
2
Paweł Zybała
65
(2,74%)
-
3
Leszek Adam Jarząb
214
(9,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Jarosław Andrzej Sitek
84
(3,54%)
-
1
Renata Agnieszka Kobiera
392
(16,53%)
-
2
Dominika Leokadia Głowacka
37
(1,56%)
-
4
Michał Włodzimierz Sobociński
113
(4,77%)
-
3
Arkadiusz Zbigniew Łapka
96
(4,05%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
-
2
Danuta Zdzisława Grzejszczak
35
(1,48%)
-
5
Radzisław Kamiński
316
(13,33%)
-
1
Mariusz Roman Nyk
212
(8,94%)
-
3
Paweł Borowiński
47
(1,98%)
-
4
Anna Nawrocka
31
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogdan Supera
151
(6,37%)
-
3
Izabela Tepel
36
(1,52%)
-
1
Bartłomiej Lipski
411
(17,33%)
-
5
Andrzej Stefan Kudlik
32
(1,35%)
-
4
Teresa Jolanta Majchrzak
35
(1,48%)
Okręg 3
Gmina Dmosin, Gmina Jeżów, Gmina Rogów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
2
Kamila Małgorzata Chruściel
82
(1,53%)
-
5
Krzysztof Wojciech Czułno
395
(7,38%)
-
4
Jan Smolis
12
(0,22%)
-
3
Ewelina Maria Kencler
113
(2,11%)
-
1
Mirosława Agata Terka
97
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Sylwester Maksiński
193
(3,61%)
-
3
Paulina Justyna Supera
200
(3,74%)
-
7
Agnieszka Łapka
70
(1,31%)
-
1
Beata Anna Kaczmarska
349
(6,52%)
-
2
Krzysztof Bogdański
401
(7,49%)
-
5
Rafał Marian Szklarek
310
(5,79%)
-
8
Dariusz Marcin Bąkowski
133
(2,48%)
-
6
Grzegorz Napieracz
148
(2,76%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
-
1
Tadeusz Józef Gendek
252
(4,71%)
-
2
Andrzej Joachim Marjański
207
(3,87%)
-
8
Aleksandra Anna Kołuda
77
(1,44%)
-
6
Anna Maria Susik
50
(0,93%)
-
5
Witold Marczak
43
(0,80%)
-
4
Grażyna Witkowska
59
(1,10%)
-
3
Anna Jadwiga Rutkowska
77
(1,44%)
-
7
Ireneusz Wiktor Mielczarek
41
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Eugeniusz Supera
300
(5,60%)
-
6
Anna Walczak
82
(1,53%)
-
7
Anna Ewa Strzyżewska
163
(3,05%)
-
1
Edmund Kotecki
693
(12,95%)
-
8
Jarosław Tomasz Reszka
90
(1,68%)
-
5
Joanna Jolanta Dybała
93
(1,74%)
-
4
Jarosław Wojciech Kobus
197
(3,68%)
-
2
Krzysztof Orłowski
426
(7,96%)