Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Kuryłówka od nr 1 do nr 183
Pokaż więcej
Bogusław Waldemar Sołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
34
(21,25%)
Wiesław Socha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
51
(31,88%)
Daniel Wojciech Hajdasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
53
(33,13%)
Bartłomiej Franciszek Ćwikła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
22
(13,75%)
Okręg 2
sołectwo Kuryłówka od nr 184 do nr 353
Pokaż więcej
Damian Łukasz Kyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
43
(21,72%)
Urszula Agnieszka Kiełbowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
31
(15,66%)
Wiesław Borek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
113
(57,07%)
Zbigniew Koza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
11
(5,56%)
Okręg 3
sołectwo Kuryłówka od nr 354 do nr 470
Pokaż więcej
Hubert Kobos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
52
(26,26%)
Jan Roman Majdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
54
(27,27%)
Zofia Krystyna Niemiec-Dziekan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
83
(41,92%)
Wiesław Tadeusz Gruca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
9
(4,55%)
Okręg 4
sołectwo Kuryłówka od nr 471 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Ćwikła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
63
(33,51%)
Mieczysław Pietrycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
58
(30,85%)
Zbigniew Stanisław Pleskacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
40
(21,28%)
Marek Sławomir Iskra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
27
(14,36%)
Okręg 5
sołectwo Tarnawiec
Pokaż więcej
Marta Ewa Bucior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
19
(14,50%)
Małgorzata Maria Pietrycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
49
(37,40%)
Zbigniew Stanisław Staroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
35
(26,72%)
Mirosław Pietrycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
28
(21,37%)
Okręg 6
sołectwo Ożanna
Pokaż więcej
Jerzy Szczap
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
42
(35,00%)
Jan Miś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
56
(46,67%)
Marzena Wilkos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
22
(18,33%)
Okręg 7
sołectwo Brzyska Wola od nr 1 do nr 84
Pokaż więcej
Jakub Jan Woźnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
62
(31,47%)
Andrzej Józef Leniart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
60
(30,46%)
Arkadiusz Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
75
(38,07%)
Okręg 8
sołectwo Brzyska Wola od nr 85 do nr 200
Pokaż więcej
Arkadiusz Piotr Hacia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
105
(50,24%)
Stanisław Kotulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
65
(31,10%)
Maria Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
26
(12,44%)
Sylwia Barbara Karczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
13
(6,22%)
Okręg 9
sołectwo Brzyska Wola od nr 201 do nr 322
Pokaż więcej
Roman Marcin Socha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
47
(25,68%)
Robert Marek Socha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
49
(26,78%)
Jan Paweł Kusy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
81
(44,26%)
Józef Fus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6
(3,28%)
Okręg 10
sołectwo Brzyska Wola od nr 323 do końca, sołectwo Wólka Łamana
Pokaż więcej
Anna Maria Staroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
48
(29,63%)
Piotr Paweł Socha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
39
(24,07%)
Piotr Skowronek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
64
(39,51%)
Magdalena Agnieszka Krukowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
11
(6,79%)
Okręg 11
sołectwo Jastrzębiec
Pokaż więcej
Krzysztof Darocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
78
(57,78%)
Marek Jan Wnuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
57
(42,22%)
Okręg 12
sołectwo Dąbrowica od nr 1 do nr 73
Pokaż więcej
Tadeusz Stanisław Łapka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
66
(51,16%)
Maria Teresa Bucior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
44
(34,11%)
Małgorzata Pędziwiatr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
19
(14,73%)
Okręg 13
sołectwo Dąbrowica od nr 74 do końca
Pokaż więcej
Dominik Paweł Kusy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
99
(84,62%)
Bożena Fusiarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
18
(15,38%)
Okręg 14
sołectwa: Kolonia Polska, Słoboda
Pokaż więcej
Krystyna Katarzyna Kiełboń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
66
(37,08%)
Waldemar Kasperski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
33
(18,54%)
Zdzisław Socha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
79
(44,38%)
Okręg 15
sołectwo Kulno
Pokaż więcej
Adrian Stefan Kasperek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KURYŁÓWKA
71
(32,13%)
Tadeusz Jaśkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - WSPÓLNA INICJATYWA
93
(42,08%)
Józef Łoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
57
(25,79%)