Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Golub-Dobrzyń, ulice: Brodnicka, Browarowa, Kościelna, Rynek, Zamurna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Justyna Bestry
146
(33,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA GRZEGORZA WITULSKIEGO
-
22
Zbigniew Grzegorz Witulski
17
(3,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Izabela Kaszuba
111
(25,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY SIPAK
-
19
Ewa Bartłomiejus
47
(10,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Edward Wardziński
47
(10,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KAMIŃSKIEJ
-
21
Elżbieta Wanda Kamińska
26
(5,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Aleksander Mikołaj Świderski
17
(3,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jakub Kamiński
23
(5,30%)
Okręg 2
Golub-Dobrzyń, ulice: Chopina, Generała Hallera, Dworcowa, Licealna, Podmurna, PTTK, Słuchajska, Toruńska, 17 Stycznia, Wodna, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Andrzej Kuciński
158
(46,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Tomasz Przybyszewski
82
(24,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY SIPAK
-
19
Anna Jasieniecka
21
(6,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Janusz Marian Karwaszewski
33
(9,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Bartłomiej Arentowicz
12
(3,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Łukasz Żabiński
32
(9,47%)
Okręg 3
Golub-Dobrzyń, ulice: Dąbrowskiej, Drwęcka, Działyńskich, Mostowa, Malinowskiego, Miła, Młyńska, PCK, Bolesława Prusa, Stodólna, Sportowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Łukasz Pietrzak
140
(39,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Łukasz Kubacki
37
(10,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY SIPAK
-
19
Łukasz Jarosław Kwiatkowski
21
(5,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Bartosz Łęgowski
30
(8,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Andrzej Adam Budny
75
(20,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Kazimierz Dołęgowski
56
(15,60%)
Okręg 4
Golub-Dobrzyń, ulice: Księdza Charszewskiego, Kilińskiego, Marszałka Piłsudskiego, Strażaków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Artur Krzysztof Bączkowski
47
(18,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Karol Przybylski
16
(6,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA PIETRZAKA
-
24
Józef Pietrzak
90
(35,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY SIPAK
-
19
Iwona Maria Sipak
48
(18,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Paweł Pepliński
26
(10,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Monika Dunajska-Jaćkiewicz
30
(11,67%)
Okręg 5
Golub-Dobrzyń, ulice: Katarzyńska, Piaskowa, Plac Tysiąclecia, Stary Rynek, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Kazimierz Chojnacki
80
(25,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Magdalena Justyna Piwnicka
7
(2,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Tomasz Zdzisław Miciak
33
(10,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY PAPROCKIEJ
-
20
Anna Renata Paprocka
98
(30,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Marcin Nowak
72
(22,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Weronika Alickun
27
(8,52%)
Okręg 6
Golub-Dobrzyń, ulice: Nowa, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Tomasz Zbigniew Chabowski
73
(24,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Mariusz Stanisław Fydryszewski
20
(6,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Franciszek Leszek Jagielski
135
(45,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY SIPAK
-
19
Hanna Wesołowska
32
(10,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Grzegorz Mieczysław Dunajski
12
(4,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Monika Maria Tomaszewska
24
(8,11%)
Okręg 7
Golub-Dobrzyń, ulica: Kościuszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Tomasz Maszkiewicz
82
(23,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JAGODZIŃSKIEGO
-
26
Ryszard Mieczysław Jagodziński
73
(20,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Aleksander Janusz Wichrowski
118
(33,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Maria Dejewska
45
(12,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Monika Kutkowska
32
(9,14%)
Okręg 8
Golub-Dobrzyń, ulica: Mickiewicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Agnieszka Dorota Błażejewska
65
(19,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Hanna Katarzyna Grzywińska
121
(36,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Joanna Anita Metel
87
(26,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY SIPAK
-
19
Monika Kamila Żuchowska
30
(9,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Dawid Prusiński
8
(2,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Kinga Anna Ostasiuk-Kornacka
18
(5,47%)
Okręg 9
Golub-Dobrzyń, ulice: Konopnickiej, Pod Arkadami, Sienkiewicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Sławomir Prądzyński
94
(24,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Marian Ryszard Burczyński
104
(26,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY SIPAK
-
19
Monika Kwidzyńska
114
(29,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Agnieszka Kowalska
51
(13,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Tomasz Zdrojewski
26
(6,68%)
Okręg 10
Golub-Dobrzyń, ulice: Brzozowa, Cisowa, Jodłowa, Jałowcowa, Jagodowa, Grabowa, Kalinowa, Klonowa, Modrzewiowa, Malinowa, Leśna, Lipnowska, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Krzysztof Ośka
76
(2,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Aldona Barbara Wachowska
26
(5,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Janusz Bukowski
30
(6,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY SIPAK
-
19
Cezary Andrzej Kanigowski
43
(9,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSIEDLE LEŚNE 2018 PLUS
-
25
Roman Piotr Buler
60
(13,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Michał Marek Jóźwiak
8
(1,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Anna Ewa Ostasiuk
5
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKI PIOTROWSKIEJ
-
23
Dominika Marta Piotrowska
143
(31,50%)
Okręg 11
Golub-Dobrzyń, ulica: Żeromskiego nr 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Jarosław Knyszyński
80
(21,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Krzysztof Roman Fydryszewski
14
(3,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY SIPAK
-
19
Iwona Ewa Tyluś
43
(11,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Artur Mateusz Nowatkowski
60
(16,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Krzysztof Skrzyniecki
172
(46,61%)
Okręg 12
Golub-Dobrzyń, ulica: Żeromskiego nr 10, 12, 14, 16, 18, 20
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Łukasz Bednarski
115
(34,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Jarosław Zakrzewski
114
(34,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Stefan Klonek
52
(15,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Agnieszka Lewandowska
51
(15,36%)
Okręg 13
Golub-Dobrzyń, ulica: Żeromskiego nr 22, 24, 26, 28, 30, 32
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Marek Stawski
146
(41,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Szymon Wiśniewski
114
(32,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Małgorzata Anna Radzimska
63
(17,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Bartosz Jan Zaostrowcew
4
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Dariusz Gołoś
25
(7,10%)
Okręg 14
Golub-Dobrzyń, ulice: Żeromskiego nr 34, 36, 38, Bolesława Chrobrego, Władysława Łokietka, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Bohaterów Kosmosu, Gagarina, Polna, Piękna, Mazowiecka, Sokołowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Konrad Emil Zaporowicz
193
(52,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Sławomir Boniecki
26
(7,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY SIPAK
-
19
Łukasz Gabryszewski
78
(21,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Roman Stefan Tasarz
54
(14,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKRZYNIECKI'18
-
17
Miłosz Grochowski
20
(5,39%)
Okręg 15
Golub-Dobrzyń, ulice: Bohaterów Września, Bohaterów Westerplatte, Ceglana, Dziewanowskiego, Doktora J. G. Koppa, Hubala, Jasna, Księżycowa, Kamienna, Majora Sucharskiego, Obrońców Warszawy, Równinna, Strumykowa, Szosa Rypińska, Słoneczna, Spacerowa, Księdza Jana Twardowskiego, Widokowa, Wapienna, Zakole, Źródlana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO
-
15
Jolanta Rzeszotarska
156
(49,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
16
Piotr Zarębski
96
(30,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "G-D ZASŁUGUJE NA WIĘCEJ"
-
18
Dawid Piotr Bestry
63
(20,00%)