Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Biskupice (Bukowiec, Pacówki, Zabiele)
Pokaż więcej
Renata Jolanta Gawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
41
(14,19%)
Stanisław Jan Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
96
(33,22%)
Kinga Anita Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
152
(52,60%)
Okręg 2
Sołectwo Biskupice (centrum, Słomiana)
Pokaż więcej
Juliusz Józef Kanarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
44
(21,05%)
Zuzanna Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
80
(38,28%)
Krzysztof Mateusz Grochot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
85
(40,67%)
Okręg 3
Sołectwo Bodzanów (lewa strona drogi gminnej od Słomianej i powiatowej w kierunku Ochmanowa)
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Żołnierczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
41
(14,09%)
Krzysztof Aleksander Balicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
183
(62,89%)
Wiesław Stanisław Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
67
(23,02%)
Okręg 4
Sołectwo Bodzanów (prawa strona drogi gminnej od Słomianej i powiatowej w kierunku Ochmanowa)
Pokaż więcej
Anna Krystyna Klima
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW
139
(45,72%)
Emilia Sylwia Żołnierczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
30
(9,87%)
Mariusz Krzysztof Pazdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
135
(44,41%)
Okręg 5
Sołectwo Jawczyce
Pokaż więcej
Danuta Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
146
(61,09%)
Sebastian Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
46
(19,25%)
Jerzy Piotr Bakalarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNA GMINA”
47
(19,67%)
Okręg 6
Sołectwo Łazany
Pokaż więcej
Artur Marcin Szostak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW
57
(15,36%)
Wojciech Piotr Tondyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
115
(31,00%)
Andrzej Józef Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
143
(38,54%)
Natalia Marianna Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
56
(15,09%)
Okręg 7
Sołectwo Przebieczany (centrum-prawa strona drogi gminnej przez wieś)
Pokaż więcej
Natalia Katarzyna Umińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
32
(12,55%)
Andrzej Piotr Kasina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
164
(64,31%)
Damian Michał Serafin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
59
(23,14%)
Okręg 8
Sołectwo Przebieczany (Zabiele, lewa strona drogi gminnej przez wieś, Wielopole)
Pokaż więcej
Kazimierz Czesław Borzęcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW
45
(16,07%)
Beata Sabina Brzegowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
56
(20,00%)
Stanisław Jan Ptasznik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
81
(28,93%)
Maria Michalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
37
(13,21%)
Grzegorz Mariusz Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
61
(21,79%)
Okręg 9
Sołectwo Sławkowice
Pokaż więcej
Wojciech Warczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
22
(5,74%)
Adam Franciszek Jamka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
220
(57,44%)
Monika Maria Malarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
141
(36,81%)
Okręg 10
Sołectwo Sułów
Pokaż więcej
Wiesław Jan Batko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW
40
(14,13%)
Anna Maria Godzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
75
(26,50%)
Maria Henryka Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
41
(14,49%)
Stanisław Lucjan Świątko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADNEGO STANISŁAWA ŚWIĄTKO
127
(44,88%)
Okręg 11
Sołectwo Szczygłów
Pokaż więcej
Waldemar Tomasz Kożuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW
1
(0,42%)
Magdalena Teresa Ciężarek- Juszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
120
(50,00%)
Dorota Korta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
63
(26,25%)
Paweł Antoni Łanoszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
56
(23,33%)
Okręg 12
Sołectwo Tomaszkowice
Pokaż więcej
Mariusz Marek Nawrot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW
89
(29,28%)
Magdalena Dominika Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
102
(33,55%)
Krzysztof Kamil Borzęcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
73
(24,01%)
Katarzyna Maria Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
40
(13,16%)
Okręg 13
Sołectwo Trąbki (centrum, Tarnówka, Podryje)
Pokaż więcej
Agnieszka Leonarda Kloczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW
44
(14,33%)
Dorota Elżbieta Ładyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
173
(56,35%)
Wojciech Bolesław Liszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
90
(29,32%)
Okręg 14
Sołectwo Zborówek Sołectwo Trąbki (Darczyce)
Pokaż więcej
Krzysztof Eugeniusz Waśniowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW
105
(29,91%)
Ewa Anna Kurzawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
168
(47,86%)
Anna Barbara Lewińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
78
(22,22%)
Okręg 15
Sołectwo Zabłocie
Pokaż więcej
Jolanta Marta Kożuch-Zyguła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BISKUPICE DLA MIESZKAŃCÓW
23
(10,95%)
Lucyna Genowefa Ciastoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BISKUPICE
104
(49,52%)
Artur Grzegorz Sroka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEWODNICZĄCEGO RADY ARTURA CHMIELI
41
(19,52%)
Wiesław Jacek Potera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNA GMINA”
42
(20,00%)