Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Alwernia, Babice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Wacław Edward Maj
314
(3,29%)
-
1
Zofia Maria Gniewek
639
(6,70%)
-
2
Marcin Tadeusz Kaszuba
772
(8,09%)
-
4
Katarzyna Bolek
405
(4,25%)
-
6
Jan Rychlik
631
(6,62%)
-
5
Anita Magdalena Gorczyca
63
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ ZIEMI CHRZANOWSKIEJ
-
4
Kacper Władysław Macuda
50
(0,52%)
-
1
Zbigniew Klatka
484
(5,07%)
-
3
Katarzyna Jonkisz
111
(1,16%)
-
5
Andrzej Jan Romański
62
(0,65%)
-
6
Maria Jolanta Warzecha
165
(1,73%)
-
2
Lucyna Jednorowska
49
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT CHRZANOWSKI
-
4
Katarzyna Maria Pocztowska-Wojewoda
81
(0,85%)
-
6
Henryk Baluś
117
(1,23%)
-
1
Dawid Piotr Pierzchała
850
(8,91%)
-
3
Bartosz Szymon Paprot
356
(3,73%)
-
2
Stanisława Kasperczyk
441
(4,62%)
-
5
Genowefa Brandys
154
(1,61%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Leszek Łukasz Kukla
912
(9,56%)
-
6
Danuta Renata Głownia
137
(1,44%)
-
3
Teresa Anna Majewska
339
(3,55%)
-
2
Ewa Tamara Bolek
474
(4,97%)
-
4
Mirosław Antoni Dudek
210
(2,20%)
-
5
Andrzej Władysław Gołas
404
(4,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMIN POWIATU CHRZANOWSKIEGO
-
2
Maria Jolanta Piekarz
48
(0,50%)
-
6
Katarzyna Jolanta Guła
30
(0,31%)
-
1
Marek Piotr Skowronek
1 020
(10,70%)
-
3
Marcin Jan Bańkosz
40
(0,42%)
-
4
Irena Maria Kurzańska
90
(0,94%)
-
5
Ryszard Władysław Tarchała
89
(0,93%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Tadeusz Ludwik Mikłas
240
(1,29%)
-
7
Zbigniew Guguła
330
(1,77%)
-
3
Jolanta Józefa Piecuch
459
(2,47%)
-
10
Dominika Nowak
144
(0,77%)
-
9
Paweł Piotr Łatka
223
(1,20%)
-
1
Michał Jerzy Gawroński
1 665
(8,95%)
-
8
Marek Cezary Śliwa
246
(1,32%)
-
2
Grażyna Trojanowska
976
(5,25%)
-
5
Jan Stanisław Starżyk
151
(0,81%)
-
4
Janina Trzaska
236
(1,27%)
-
11
Andrzej Saługa
515
(2,77%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ ZIEMI CHRZANOWSKIEJ
-
1
Stanisław Eugeniusz Mikrut
320
(1,72%)
-
2
Teresa Bytomska
177
(0,95%)
-
3
Maria Barbara Ciaputa
170
(0,91%)
-
4
Antoni Władysław Gawronek
389
(2,09%)
-
5
Jerzy Ryszard Jura
361
(1,94%)
-
6
Krystyna Czesława Raś
79
(0,42%)
-
7
Magdalena Gołdzińska
60
(0,32%)
-
10
Grzegorz Józef Siemek
53
(0,28%)
-
9
Stanisław Marian Masajada
54
(0,29%)
-
11
Andrzej Stefan Wróbel
81
(0,44%)
-
8
Łukasz Stefan Adamczyk
52
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT CHRZANOWSKI
-
1
Andrzej Krzysztof Uryga
264
(1,42%)
-
2
Tadeusz Franciszek Kołacz
262
(1,41%)
-
5
Zbigniew Mazur
161
(0,87%)
-
4
Małgorzata Maria Jarczyk
146
(0,78%)
-
3
Jakub Eugeniusz Gawroński
183
(0,98%)
-
6
Dorota Smolik
249
(1,34%)
-
7
Dominik Maciej Godyń
487
(2,62%)
-
8
Alina Katarzyna Sułek
224
(1,20%)
-
11
Mariusz Adam Pyptiuk
323
(1,74%)
-
10
Mieczysława Józefa Bartosik
54
(0,29%)
-
9
Jarosław Krzysztof Skarżycki
39
(0,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Adam Kajetan Potocki
2 300
(12,36%)
-
2
Henryk Józef Sawka
386
(2,07%)
-
4
Andrzej Kazimierz Zieliński
1 420
(7,63%)
-
6
Piotr Adam Mankiewicz
165
(0,89%)
-
7
Dominika Maria Brożek
349
(1,88%)
-
5
Aldona Anna Komorowska
372
(2,00%)
-
9
Marcin Andrzej Dęsoł
218
(1,17%)
-
10
Agnieszka Maria Krakowiak-Lorek
128
(0,69%)
-
8
Anna Maria Zielińska
189
(1,02%)
-
11
Kinga Izabela Kucharska
192
(1,03%)
-
3
Jolanta Ewa Zubik
1 108
(5,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMIN POWIATU CHRZANOWSKIEGO
-
2
Leszek Andrzej Kowalski
449
(2,41%)
-
5
Elżbieta Mikłas
87
(0,47%)
-
11
Krystyna Anna Franczyk
39
(0,21%)
-
7
Józefa Maria Zielińska
47
(0,25%)
-
8
Bartosz Marek Grzesiak
17
(0,09%)
-
3
Karolina Małgorzata Kuciel
313
(1,68%)
-
10
Daniel Marian Sadzikowski
188
(1,01%)
-
9
Eugeniusz Włodzimierz Smolik
67
(0,36%)
-
1
Stanisław Dusza
880
(4,73%)
-
6
Izabela Ziniewicz
132
(0,71%)
-
4
Alicja Kaim
187
(1,01%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Piotr Paweł Tyrański
778
(7,88%)
-
6
Magdalena Katarzyna Norys
131
(1,33%)
-
4
Bogusława Anna Majewska
247
(2,50%)
-
2
Andrzej Olszowski
848
(8,59%)
-
1
Mirosław Kazimierz Lipowski
984
(9,96%)
-
5
Bożena Maria Ostrowska
252
(2,55%)
-
7
Stanisław Benio
468
(4,74%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Piotr Rembiecha
791
(8,01%)
-
4
Jan Andrzej Madej
184
(1,86%)
-
6
Jadwiga Agnieszka Bochenek
480
(4,86%)
-
1
Bartłomiej Łukasz Gębala
2 197
(22,24%)
-
3
Maria Siuda
628
(6,36%)
-
5
Katarzyna Maria Sroka
175
(1,77%)
-
7
Artur Ryszard Linczowski
413
(4,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMIN POWIATU CHRZANOWSKIEGO
-
2
Czesław Toporek
204
(2,07%)
-
4
Jan Szczepan Misiorowski
180
(1,82%)
-
1
Zygmunt Sroka
471
(4,77%)
-
3
Wioletta Agnieszka Dudek
121
(1,23%)
-
6
Ewa Dorota Szpytek
105
(1,06%)
-
7
Łukasz Zdzisław Nędza
129
(1,31%)
-
5
Joanna Agnieszka Ziółkowska
91
(0,92%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Maria Konstancja Pugacewicz
158
(1,12%)
-
3
Zbigniew Antoni Duda
438
(3,09%)
-
8
Jolanta Iwona Sorokosz
133
(0,94%)
-
9
Stanisława Ewa Klimczak
242
(1,71%)
-
1
Janusz Andrzej Szczęśniak
2 173
(15,34%)
-
7
Artur Alfred Zabrzański
122
(0,86%)
-
2
Artur Bogusław Kurzymski
441
(3,11%)
-
4
Bogdan Zygmunt Łabuzek
729
(5,15%)
-
6
Jadwiga Iwona Kiełbus
208
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ ZIEMI CHRZANOWSKIEJ
-
1
Adam Tadeusz Pasternak
295
(2,08%)
-
3
Bożena Edwarda Witold
186
(1,31%)
-
2
Anna Paulina Duda
323
(2,28%)
-
6
Janusz Jarosław Wrześniewski
55
(0,39%)
-
4
Katarzyna Strycharska
103
(0,73%)
-
9
Przemysław Gustaw Rejdych
537
(3,79%)
-
7
Adam Kościsz
63
(0,44%)
-
5
Paulina Katarzyna Biśta
85
(0,60%)
-
8
Robert Kazimierz Siwek
47
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Ewa Anna Jędrysik
1 082
(7,64%)
-
4
Stanisława Janina Szczygieł
372
(2,63%)
-
2
Włodzimierz Korczyński
1 405
(9,92%)
-
3
Kazimierz Siejka
340
(2,40%)
-
5
Paweł Rejdych
467
(3,30%)
-
7
Robert Michał Adamczyk
296
(2,09%)
-
9
Tadeusz Andrzej Szybalski
418
(2,95%)
-
6
Agnieszka Niemiec - Kłaput
350
(2,47%)
-
8
Ewa Piątek
146
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZEBINIA OD NOWA
-
1
Konrad Krystian Kokoszka
398
(2,81%)
-
2
Jacek Władysław Zwoliński
304
(2,15%)
-
3
Beata Teresa Pachel
90
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMIN POWIATU CHRZANOWSKIEGO
-
9
Adrian Paweł Piórko-Pawliński
299
(2,11%)
-
3
Michał Marek Harwes
363
(2,56%)
-
2
Ewa Elżbieta Mendela
118
(0,83%)
-
1
Andrzej Jura
1 051
(7,42%)
-
5
Danuta Krystyna Jakubowska
30
(0,21%)
-
8
Agata Stanisława Bugała
30
(0,21%)
-
4
Andrzej Jerzy Muciek
35
(0,25%)
-
6
Magdalena Opalska
69
(0,49%)
-
7
Artur Mateusz Rejdych
167
(1,18%)