Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ryki – ulice: Brzezinka, Cicha, Dolna, Kwiatowa, Graniczna, Janiszewska, Jankowszczyzna, Jeziorna, Kanałowa, Jana Kochanowskiego – bloki, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Królewska, Lubelska, Łąkowa, Łukowska, Młynarska, Myśliwska, Objazdowa, Piaskowa, Stanisława Poniatowskiego, Przechodnia, Rynek Stary, Sadowa, Juliusza Słowackiego (od ul. Żytniej do ul. Granicznej), Szkolna, Romualda Traugutta, Warszawska, Wąska, Wiejska, Wincentego Witosa, Wjazdowa, Wylot, Żytnia (od ul. Lubelskiej do ul. Juliusza Słowackiego – cała)
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Rafał Marcin Jędrych
8
(0,39%)
-
2
Wiesław Kazimierz Jabłoński
23
(1,12%)
-
3
Iwona Mariola Wasilewska
14
(0,68%)
-
1
Włodzimierz Zdzisław Jankowski
121
(5,89%)
-
5
Grażyna Ćwiklak
2
(0,10%)
-
6
Teresa Prządka
6
(0,29%)
-
7
Andrzej Stanisław Beczek
7
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Kazimierz Woźniak
180
(8,77%)
-
6
Dorota Błachnio
63
(3,07%)
-
2
Marek Łukasiak
149
(7,26%)
-
5
Renata Celińska
43
(2,09%)
-
4
Tomasz Jerzy Kujda
172
(8,38%)
-
3
Justyna Frączek
108
(5,26%)
-
7
Włodzimierz Sikora
98
(4,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA RYK
-
5
Iza Jóźwik
4
(0,19%)
-
4
Andrzej Opaliński
11
(0,54%)
-
1
Krystian Goliszewski
155
(7,55%)
-
6
Ilona Alicja Węgrzynek
6
(0,29%)
-
2
Piotr Młotkowski
31
(1,51%)
-
3
Jolanta Marcinkowska
4
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Jacek Wosk
16
(0,78%)
-
7
Grażyna Marta Piskorska
16
(0,78%)
-
2
Mirosława Brasławska-Haque
52
(2,53%)
-
4
Zbigniew Bogdan Czerski
31
(1,51%)
-
5
Michał Stoń
4
(0,19%)
-
1
Magdalena Anna Woźniak
251
(12,23%)
-
6
Roman Szczygielski
14
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE RYKI
-
2
Monika Chłopecka
15
(0,73%)
-
4
Tatiana Małgorzata Gasparyan
2
(0,10%)
-
1
Łukasz Joński
34
(1,66%)
-
5
Kamil Dariusz Szymański
4
(0,19%)
-
3
Robert Nastalski
58
(2,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RYK
-
3
Łukasz Michał Żaczek
60
(2,92%)
-
4
Tomasz Bany
79
(3,85%)
-
2
Anna Świtaj
28
(1,36%)
-
1
Michał Marcin Miłosz
133
(6,48%)
-
7
Daniel Czajka
22
(1,07%)
-
6
Barbara Hanna Stępnicka
11
(0,54%)
-
5
Alicja Iwona Łagowska
18
(0,88%)
Okręg 2
Ryki – ulice: 15 Pułku Piechoty Wilków AK, Karola Wojtyły, Agamemnona, Aliny, Aleja ks. Jana Rozwadowskiego, Balladyny, Beniowskiego, Budowlana, Fryderyka Chopina, Fabryczna, Fantazego, gen. Józefa Bema, gen. Franciszka Kleeberga, gen. Władysława Sikorskiego, Górna, Jana Pawła II, Józefa Piusa Dziekońskiego, Kirkora, Janusza Wierusz-Kowalskiego, Jana Kochanowskiego (prawa strona), Kolejowa, Kordiana, Ignacego Krasickiego, Krzemieniecka, Leśna, Lipowa, Adama Mickiewicza, Wacława Nałkowskiego, Ogrodowa, Okopowa, Mariana Osińskiego, Partyzantów, Plac Wolności, Emilii Plater, Polna, Bolesława Prusa, Przemysłowa, Świerkowa, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Czesława Skotnickiego, Słoneczna, Juliusza Słowackiego (od ul. Warszawskiej do ul. Żytniej – cała), Juliusza Słowackiego (od ul. Granicznej do końca cała), Spacerowa, Aleja Spacerowa, Stanisława Staszica, Stawowa, Marii Stuart, Swatowska, Szarych Szeregów, Tylna, Wiśniowa, Wspólna, Leona Wyczółkowskiego, Zielona, Stefana Żeromskiego, Zawiszy Czarnego, Żytnia (od ul. Juliusza Słowackiego do ul. Zielonej)
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Marek Mieczysław Magnuszewski
35
(1,38%)
-
5
Krzysztof Sadura
44
(1,73%)
-
1
Krystyna Anna Grudniak
144
(5,66%)
-
2
Roman Adam Szafranek
74
(2,91%)
-
4
Elżbieta Rusinowicz
31
(1,22%)
-
6
Maria Teresa Rodak
19
(0,75%)
-
7
Henryk Piotr Jeżewski
20
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Ewa Lemieszek
36
(1,42%)
-
1
Ryszard Roman Bieńczyk
266
(10,46%)
-
4
Stanisława Beczek
62
(2,44%)
-
2
Marek Łukasz Jóźwik
188
(7,39%)
-
3
Irena Helena Jeżewska
165
(6,49%)
-
5
Jadwiga Teresa Janiszek
64
(2,52%)
-
6
Sylwester Jan Wawer
83
(3,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA RYK
-
1
Maciej Paweł Lorenc
54
(2,12%)
-
5
Aneta Elżbieta Majek
13
(0,51%)
-
2
Iwona Jahns
19
(0,75%)
-
6
Weronika Walasek
17
(0,67%)
-
4
Krzysztof Mieczysław Kawka
9
(0,35%)
-
3
Marek Leszek Sawicki
1
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Leszek Paweł Kępka
67
(2,63%)
-
1
Andrzej Wawrzyniec Kurek
85
(3,34%)
-
6
Krzysztof Gransztof
26
(1,02%)
-
7
Arkadiusz Dąbrowski
31
(1,22%)
-
4
Monika Kowalczyk-Kapusta
17
(0,67%)
-
5
Halina Polak
45
(1,77%)
-
2
Agnieszka Stoń
33
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE RYKI
-
4
Tadeusz Jan Olek
17
(0,67%)
-
5
Jakub Tomasz Zaręba
17
(0,67%)
-
2
Sebastian Dariusz Bukowski
40
(1,57%)
-
3
Ewa Wojewoda
20
(0,79%)
-
1
Sylwia Gogacz
174
(6,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RYK
-
6
Joanna Gąska
150
(5,90%)
-
1
Paweł Stępień
116
(4,56%)
-
5
Krystyna Duber
37
(1,45%)
-
4
Monika Marta Madej
20
(0,79%)
-
3
Krzysztof Piątek
144
(5,66%)
-
2
Dariusz Krzysztof Jurzysta
161
(6,33%)
Okręg 3
Budki Rososz, Edwardów, Kazimierzyn, Budki-Kruków, Lasocin, Leopoldów, Niwa Babicka, Nowa Dąbia, Ownia, Potok, Rososz, Stara Dąbia, Swaty, Zalesie, Zalesie Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZAS ZMIAN
-
3
Tomasz Majek
20
(0,77%)
-
5
Sylwester Kozieł
21
(0,81%)
-
1
Małgorzata Magnuszewska-Cabaj
42
(1,63%)
-
4
Karolina Agnieszka Łysoń
26
(1,01%)
-
2
Leszek Jarosław Cięciara
28
(1,08%)
-
6
Tomasz Warowny
30
(1,16%)
-
7
Małgorzata Anna Gorzkowska
30
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Joanna Piecyk
14
(0,54%)
-
1
Jarosław Żaczek
436
(16,89%)
-
3
Ewa Barbara Ciołek
156
(6,04%)
-
2
Krzysztof Jarosław Kardas
221
(8,56%)
-
6
Danuta Parzyszek
22
(0,85%)
-
4
Piotr Kubak
121
(4,69%)
-
5
Jerzy Antolak
124
(4,80%)
-
8
Mirosław Andrzej Pyra
110
(4,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE DLA RYK
-
1
Jarosław Szczepan Markiewicz
148
(5,73%)
-
7
Wojciech Łukasz Jakubaszek
24
(0,93%)
-
2
Sylwester Dziubak
37
(1,43%)
-
4
Anna Grażyna Wiącek
6
(0,23%)
-
6
Ilona Kujawska
5
(0,19%)
-
5
Marek Jarosław Bednarczyk
13
(0,50%)
-
3
Agnieszka Goluch
35
(1,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jarosław Szlendak
236
(9,14%)
-
7
Teresa Majek
55
(2,13%)
-
5
Marta Łysoń-Pawlak
20
(0,77%)
-
3
Mirosław Waldemar Sadura
158
(6,12%)
-
8
Bogumiła Fijoł
22
(0,85%)
-
2
Marianna Romana Kępka
109
(4,22%)
-
6
Halina Marianna Dębek
34
(1,32%)
-
4
Marcin Jan Opaliński
129
(5,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RYK
-
3
Kazimierz Jędrych
33
(1,28%)
-
6
Marcin Kalbarczyk
24
(0,93%)
-
1
Henryka Bany
34
(1,32%)
-
2
Izabela Małgorzata Maj
28
(1,08%)
-
4
Artur Cieślak
9
(0,35%)
-
7
Kamil Leśko
1
(0,04%)
-
5
Iwona Filipek
20
(0,77%)
Okręg 4
Bobrowniki, Brusów, Chrustne, Janisze, Kleszczówka, Krasnogliny, Lasoń, Moszczanka, Nowy Bazanów, Nowy Dęblin, Ogonów, Oszczywilk, Podwierzbie, Sędowice, Sierskowola, Stary Bazanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CZAS ZMIAN
-
2
Kornelia Ewa Prządka-Sęk
78
(3,66%)
-
7
Lidia Szlendak
33
(1,55%)
-
4
Jarosław Daniel Czerwiński
17
(0,80%)
-
1
Dorota Hanna Wesołek
166
(7,79%)
-
3
Artur Jakub Połowski
125
(5,86%)
-
5
Mirosław Jan Jędrys
38
(1,78%)
-
6
Tomasz Bogucki
10
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dariusz Filipek
168
(7,88%)
-
5
Jolanta Maria Pudło
71
(3,33%)
-
2
Witold Józef Gulewski
172
(8,07%)
-
3
Jadwiga Teresa Jońska
180
(8,44%)
-
4
Ryszard Walasek
216
(10,13%)
-
6
Agnieszka Marzena Włoszczak
25
(1,17%)
-
7
Wojciech Piszczyński
134
(6,29%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Teresa Iwona Wawer
36
(1,69%)
-
3
Józef Janusz Kapusta
146
(6,85%)
-
1
Bogusław Jan Rus
122
(5,72%)
-
5
Witold Stanisław Cieloch
56
(2,63%)
-
6
Zofia Bieńczak
74
(3,47%)
-
2
Mariusz Sączek
61
(2,86%)
-
7
Aldona Józefa Oleś
59
(2,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RYK
-
4
Małgorzata Ostrowska
9
(0,42%)
-
3
Paweł Tomasz Mazur
18
(0,84%)
-
2
Katarzyna Rozalia Ochal
28
(1,31%)
-
1
Zbigniew Nowakowski
78
(3,66%)
-
5
Marek Krzywiec
12
(0,56%)