Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Czernice Borowe: ul. Bagienna, ul. Długa, ul. Kacza, ul. Krótka
Pokaż więcej
Cezary Paweł Kołakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo: Czernice Borowe: ul. St. Chełchowskiego, ul. Dolna, ul. Jasna, ul. Kościelna, ul. Okrężna, ul. Sadowa, ul. St. Wyspiańskiego
Pokaż więcej
Jarosław Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZERNICE BOROWE
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo: Chojnowo
Pokaż więcej
Sylwia Zaborowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(50,46%)
Ryszard Trzciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TRZCIŃSKIEGO
54
(49,54%)
Okręg 4
Sołectwa: Chrostowo Wielkie, Dzielin
Pokaż więcej
Adam Roman Sadkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(57,25%)
Anna Gadomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZA WSPÓLNA SPRAWA
56
(42,75%)
Okręg 5
Sołectwa: Nowe Czernice, Zembrzus Wielki, Żebry
Pokaż więcej
Jacek Bartołd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZERNICE BOROWE
94
(51,37%)
Stanisław Witold Grzybowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
89
(48,63%)
Okręg 6
Sołectwa: Jastrzębiec, Pawłówko
Pokaż więcej
Adam Pepłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwa: Kadzielnia, Kosmowo
Pokaż więcej
Jerzy Gadomski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(50,00%)
Ryszard Bońkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(50,00%)
Okręg 8
Sołectwo: Pawłowo Kościelne
Pokaż więcej
Mariusz Tyburski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo: Obrębiec
Pokaż więcej
Kazimierz Skowroński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo: Turowo
Pokaż więcej
Andrzej Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo: Rostkowo
Pokaż więcej
Włodzimierz Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Górki, Załogi, Miłoszewiec, Szczepanki
Pokaż więcej
Włodzimierz Stanisław Kobyliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(60,53%)
Tadeusz Pszczółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZA WSPÓLNA SPRAWA
45
(39,47%)
Okręg 13
Sołectwa: Borkowo Falenta, Pierzchały
Pokaż więcej
Andrzej Borkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(50,89%)
Jarosław Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TRZCIŃSKIEGO
55
(49,11%)
Okręg 14
Sołectwa: Grójec, Olszewiec
Pokaż więcej
Anna Dzierzęcka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwa: Węgra, Zberoż
Pokaż więcej
Mariusz Kobyliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZERNICE BOROWE
81
(69,23%)
Grażyna Wójcicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA TRZCIŃSKIEGO
36
(30,77%)