Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Maciej Kędzierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
73
(84,88%)
Walenty Szprejda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
13
(15,12%)
Okręg 2
Stołężyn ul. Kcyńska, ul. Parkowa
Pokaż więcej
Anna Wagner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
65
(80,25%)
Małgorzata Jolanta Czerwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
16
(19,75%)
Okręg 3
Stołężyn ul. Leśna, ul. Lęgniszewska, ul. Nowa
Pokaż więcej
Wioleta Szalaty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
22
(33,85%)
Marita Anna Białożyt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
43
(66,15%)
Okręg 4
Stołężyn ul. Polna, ul. Poprzeczna, ul. Wągrowiecka
Pokaż więcej
Justyna Elżbieta Poznańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
22
(44,90%)
Andrzej Wawrzyniec Szymanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
27
(55,10%)
Okręg 5
Srebrna Góra od nr 1 do nr 60
Pokaż więcej
Wojciech Tomasz Rochowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
73
(74,49%)
Sylwia Anna Harzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
25
(25,51%)
Okręg 6
Aleksandrowo, Graboszewo, Srebrna Góra 62
Pokaż więcej
Magdalena Skibińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
48
(68,57%)
Izabela Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
22
(31,43%)
Okręg 7
Jarosław Marek Koliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
58
(65,91%)
Marcin Adam Sierszchulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
30
(34,09%)
Okręg 8
Wapno ul. Dąbrowskiego, ul Długa, ul. Kochanowskiego, ul. Kopernika
Pokaż więcej
Mikołaj Szumann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
50
(87,72%)
Stanisław Żarnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
7
(12,28%)
Okręg 9
Wapno ul. Chopina, ul. Czarna Droga, ul. Libelta, ul. Śniadeckich
Pokaż więcej
Leszek Wojciech Baczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
66
(71,74%)
Mateusz Marcin Szatanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
26
(28,26%)
Okręg 10
Wapno ul. Kościuszki, ul. Podgórna od nr 1 do nr 16, ul. Wolności
Pokaż więcej
Błażej Komasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
45
(44,55%)
Tomasz Mariusz Hemmerling
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
56
(55,45%)
Okręg 11
Komasin, Wapno ul. Piaskowa, ul. Powstańców Wlkp. , ul. Sienkiewicza
Pokaż więcej
Sławomir Grzegorz Wlizło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
60
(76,92%)
Zofia Komasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
18
(23,08%)
Okręg 12
Wapno ul. Górnicza, ul. Ks. Kardynała Wyszyńskiego, ul. Podgórna od nr 18 do końca, ul. Sportowa
Pokaż więcej
Mariusz Łasut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
71
(58,68%)
Radosław Krzysztof Kubisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
50
(41,32%)
Okręg 13
Wapno ul. Dworcowa, ul. Plac Mickiewicza, ul. Solna od nr 2 do nr 10, nr 10A oraz od nr 12 do nr 34 (parzyste)
Pokaż więcej
Radosław Łukasz Piechowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
55
(50,46%)
Maciej Ryska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
54
(49,54%)
Okręg 14
Wapno ul. Solna od nr 11A do nr 11C oraz od nr 13A do nr 13D
Pokaż więcej
Edyta Gaszyńska-Ciszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
70
(70,71%)
Dariusz Krzysztof Bilski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
29
(29,29%)
Okręg 15
Wapno ul. Solna nr 13, ul. Solna od nr 15 do nr 27 (nieparzyste) oraz od nr 36 do końca
Pokaż więcej
Monika Stachowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WAPNO NA MEDAL
59
(63,44%)
Sylwia Wiertel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WAPNO
34
(36,56%)