Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Andrzejówka, Bukowa
Pokaż więcej
Rafał Dworczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
13
(4,01%)
Krystyna Strzałka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(22,53%)
Krzysztof Franciszek Malec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
201
(62,04%)
Marcin Pastuszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
37
(11,42%)
Okręg 2
Korytków Duży, Nadrzecze
Pokaż więcej
Paweł Piotr Żołnierczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
158
(41,69%)
Krzysztof Malec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
221
(58,31%)
Okręg 3
Majdan Gromadzki, Gromada (od 125a do końca)
Pokaż więcej
Władysława Danuta Ligaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(49,80%)
Małgorzata Łucja Jednacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(50,20%)
Okręg 4
Gromada (1 - 125)
Pokaż więcej
Jan Gorczyca
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(19,35%)
Jan Bogdan Majewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
296
(80,65%)
Okręg 5
Dąbrowica, Zagrody Dąbrowickie, Zagumnie
Pokaż więcej
Grzegorz Małysza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(36,18%)
Wiesław Jan Maciocha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
224
(63,82%)
Okręg 6
Ciosmy, Kolonia Sól (od 97 do końca)
Pokaż więcej
Zbigniew Czesław Kiełbasa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(44,56%)
Marek Józef Małek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
158
(55,44%)
Okręg 7
Brodziaki, Edwardów, Smólsko Duże, Smólsko Małe
Pokaż więcej
Lucjan Sołtys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
201
(56,94%)
Marek Sprysak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
152
(43,06%)
Okręg 8
Korczów, Okrągłe
Pokaż więcej
Stanisław Kubik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
250
(62,81%)
Henryk Cios
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
148
(37,19%)
Okręg 9
Dereźnia Solska, Dereźnia Majdańska, Podlesie
Pokaż więcej
Maria Raduj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
195
(42,03%)
Józef Zbigniew Różański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ DEREŹNI
269
(57,97%)
Okręg 10
Dereźnia-Zagrody, Wola Dereźniańska
Pokaż więcej
Piotr Aleksander Harasim
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA HARASIMA
0
(0,00%)
Okręg 11
Jachosze, Nowy Bidaczów, Stary Bidaczów, Ruda Solska, Ruda-Zagrody
Pokaż więcej
Stanisław Tadeusz Ciosmak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
255
(73,07%)
Janusz Krzysztof Przytuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(26,93%)
Okręg 12
Cyncynopol, Dyle, Ignatówka, Kajetanówka, Rapy Dylańskie, Teodorówka, Żelebsko
Pokaż więcej
Marek Jerzy Małysa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
176
(70,97%)
Wiesława Małgorzata Mazurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(29,03%)
Okręg 13
Hedwiżyn, Ratwica, Wola Duża, Wola Mała, Wolaniny
Pokaż więcej
Edward Władysław Łokaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
83
(21,39%)
Tomasz Brytan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
199
(51,29%)
Monika Wolanin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(27,32%)
Okręg 14
Kolonia Sól (1 - 96d), Sól (1 - 199)
Pokaż więcej
Ireneusz Gnojek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
194
(50,79%)
Wiesław Józef Niemiec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
188
(49,21%)
Okręg 15
Sól (od 200 do końca)
Pokaż więcej
Wiesław Jerzy Grabias
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTWA SÓL II
162
(39,13%)
Jacek Marek Haraf
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
160
(38,65%)
Aneta Marzena Siwko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(22,22%)