Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Derewiczna od numeru 1 do numeru 73
Pokaż więcej
Zbigniew Wawrzyniec Wiszniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
49
(55,06%)
Gabriel Albert Wołowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
40
(44,94%)
Okręg 2
Derewiczna od numeru 74 do końca
Pokaż więcej
Tomasz Weremczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
0
(0,00%)
Okręg 3
Brzozowy Kąt od numeru 4 do numeru 81
Pokaż więcej
Łukasz Korszeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
29
(26,36%)
Błażej Żukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
41
(37,27%)
Jolanta Abramczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(36,36%)
Okręg 4
Brzozowy Kąt od numeru 1 do numeru 3 oraz od numeru 82 do końca, Woroniec
Pokaż więcej
Wiesław Stanisław Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
68
(47,22%)
Janusz Furman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
27
(18,75%)
Jacek Zbigniew Abramowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(34,03%)
Okręg 5
Tadeusz Grzegorz Magier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
135
(80,36%)
Bartłomiej Sławatyniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(19,64%)
Okręg 6
Komarówka Podlaska ulica Wojska Polskiego ulica Krótka ulica Lubelska ulica Ogrodowa ulica Osiedlowa ulica Wiskowska
Pokaż więcej
Edyta Wodzińska-Furman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
41
(29,93%)
Józef Daniłko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
36
(26,28%)
Marek Patkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(24,09%)
Agnieszka Milaniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(19,71%)
Okręg 7
Komarówka Podlaska ulica Ciasna ulica Juliana Benia ulica Międzyrzecka ulica Polna ulica Waleriana Batki
Pokaż więcej
Jakub Lisiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
66
(40,74%)
Bogdan Adam Wetoszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
70
(43,21%)
Krzysztof Romuald Burczaniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(16,05%)
Okręg 8
Komarówka Podlaska ulica Ks. Jana Rudnickiego ulica Stanisława Staszica
Pokaż więcej
Maria Marta Sokołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
43
(28,48%)
Sławomir Ilczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
67
(44,37%)
Anna Butrym
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
41
(27,15%)
Okręg 9
Komarówka Podlaska ulica 11 Listopada ulica Cmentarna ulica Glinki ulica Plac Wolności
Pokaż więcej
Tomasz Klimiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
62
(41,06%)
Agnieszka Katarzyna Mirończuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(21,85%)
Anna Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(37,09%)
Okręg 10
Wólka Komarowska Żulinki
Pokaż więcej
Mirosław Szczęśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
39
(26,35%)
Sebastian Sałuch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(45,27%)
Janusz Kasak
KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH
42
(28,38%)
Okręg 11
Dariusz Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
74
(59,68%)
Krzysztof Mateusz Kowalczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(40,32%)
Okręg 12
Brzeziny, Przegaliny Duże od numeru 131 do końca, Przegaliny Małe
Pokaż więcej
Paweł Uss Vel Wąsowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
69
(40,83%)
Dawid Kucyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWOCZESNA GMINA"
38
(22,49%)
Eliza Elżbieta Schwenkgrub
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
17
(10,06%)
Anna Maryla Łobacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(26,63%)
Okręg 13
Przegaliny Duże od numeru 1 do numeru 130
Pokaż więcej
Joanna Genowefa Krupska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
81
(48,50%)
Dorota Dominika Korszeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
45
(26,95%)
Mariusz Piotr Butrym
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(24,55%)
Okręg 14
Zbigniew Łukaszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
48
(37,50%)
Andrzej Bylicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
52
(40,63%)
Zbigniew Kazimierz Łobiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(21,88%)
Okręg 15
Janusz Marian Siwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWNA GMINA
64
(47,76%)
Agnieszka Junak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
26
(19,40%)
Dorota Katarzyna Korszeń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8
(5,97%)
Jacek Ziemski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(26,87%)