Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Goździków, Świątniki
Pokaż więcej
Roman Jakubowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Rzgów: ul. Łąkowa, Plac Stuczyńskich, Rzgów Drugi oraz Sołectwo Dąbrowica
Pokaż więcej
Jacek Borowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Rzgów, ulice: Adama Asnyka, Henryka Sienkiewicza, Stefana Żeromskiego, Konińska, Miłosza, Reymonta, Szymborskiej, Szkolna, Ogrodowa, Zagórowska, Targowa
Pokaż więcej
Stanisław Mikołajczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
66
(27,85%)
Wiktor Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
171
(72,15%)
Okręg 4
Sołectwo: Modła, Zastruże
Pokaż więcej
Grzegorz Michał Gorzelańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo: Branno, Kowalewek
Pokaż więcej
Mirosław Kubacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
131
(51,17%)
Jacek Bartosik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(48,83%)
Okręg 6
Sołectwo Sławsk: od nr 1 do nr 74B oraz ul. Rzeczna
Pokaż więcej
Monika Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
100
(64,52%)
Michał Janc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(35,48%)
Okręg 7
Sołectwo Sławsk: od nr 75 do nr 148A
Pokaż więcej
Wiesław Sylwester Czaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Sławsk: od nr 149 do nr 224B
Pokaż więcej
Zofia Maria Kruszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Sławsk, ulice: Brzozowa, Jaśminowa, Klonowa, Konińska, Leśna, Lipowa, Okólna, Pogodna, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Świerkowa, Zielona, Wiśniowa, Szyszkowa, Kasztanowa
Pokaż więcej
Joanna Karmowska-Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
149
(64,50%)
Ewa Biernacka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(35,50%)
Okręg 10
Sołectwo Grabienice
Pokaż więcej
Tadeusz Antczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
78
(35,45%)
Agnieszka Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
84
(38,18%)
Anna Monika Brzęcka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(26,36%)
Okręg 11
Sołectwo: Bożatki, Kurów
Pokaż więcej
Monika Zofia Kowalczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo: Błonice, Bobrowo, Witnica
Pokaż więcej
Marek Ireneusz Krysiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Osiecza
Pokaż więcej
Jan Gośka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
175
(72,02%)
Mirosław Roman Rek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(27,98%)
Okręg 14
Sołectwo: Babia, Barłogi
Pokaż więcej
Karol Stanisław Olek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
87
(52,73%)
Katarzyna Szmagaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(47,27%)
Okręg 15
Sołectwo: Osiecza Druga, Zarzew, Zarzewek
Pokaż więcej
Kazimierz Edward Ziółkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA MATUSZAKA „JEDNOŚĆ GMINY”
0
(0,00%)