Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Biernatki, Turówka, Żarnowo Trzecie
Pokaż więcej
Karol Milanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
126
(65,63%)
Mirosław Jan Woronko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA AUGUSTÓW
66
(34,38%)
Okręg 2
Żarnowo Pierwsze, Żarnowo Drugie
Pokaż więcej
Andrzej Kowalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
133
(61,29%)
Marcin Dzieniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA AUGUSTÓW
84
(38,71%)
Okręg 3
Rutki Nowe (wraz z kolonią Czerkiesy)
Pokaż więcej
Bożena Kornelia Chmielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
41
(50,00%)
Henryk Karczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(50,00%)
Okręg 4
Jeziorki, Rutki Stare
Pokaż więcej
Marek Sujata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
0
(0,00%)
Okręg 5
Stanisław Lech Grędziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
47
(33,81%)
Michał Szczepański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA AUGUSTÓW
92
(66,19%)
Okręg 6
Mazurki, Pruska Wielka
Pokaż więcej
Wiesław Harasim
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
66
(47,48%)
Grzegorz Wiszniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA AUGUSTÓW
73
(52,52%)
Okręg 7
Jabłońskie, Topiłówka
Pokaż więcej
Danuta Kulbacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
115
(53,24%)
Tomasz Basałaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA AUGUSTÓW
101
(46,76%)
Okręg 8
Chomontowo, Grabowo, Grabowo-Kolonie, Mikołajówek, Posielanie, Pruska Mała
Pokaż więcej
Zdzisław Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
80
(53,69%)
Tadeusz Topolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA AUGUSTÓW
69
(46,31%)
Okręg 9
Netta-Folwark, Netta Pierwsza
Pokaż więcej
Marek Henryk Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
119
(68,00%)
Mateusz Smoleński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA AUGUSTÓW
56
(32,00%)
Okręg 10
Netta Druga, Uścianki
Pokaż więcej
Marek Pieńczykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
58
(58,00%)
Jan Kuźma
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(42,00%)
Okręg 11
Ewa Frąckiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
0
(0,00%)
Okręg 12
Bór, Gabowe Grądy, Gliniski, Promiski, Świderek (wraz z przysiółkiem Obuchowizna)
Pokaż więcej
Arkadiusz Roszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
74
(72,55%)
Marek Kamiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(27,45%)
Okręg 13
Osowy Grąd, Ponizie
Pokaż więcej
Jolanta Józefa Jagłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
65
(47,45%)
Bożena Kondracka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA AUGUSTÓW
72
(52,55%)
Okręg 14
Kamil Czerobka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
0
(0,00%)
Okręg 15
Czarnucha (wraz ze wsią Góry), Kolnica BSD, Komaszówka (wraz ze wsią Twardy Róg), Rzepiski
Pokaż więcej
Iwona Hofman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY AUGUSTÓW
40
(50,00%)
Krzysztof Łaniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA AUGUSTÓW
40
(50,00%)