Narkotyki w Gdańsku. Kryminalni w akcji
Gdańscy policjanci zdobyli informację o 24-latku, który według ich ustaleń mógł posiadać narkotyki. Aby ją zweryfikować kryminalni wybrali się do mieszkania mężczyzny w gdańskiej dzielnicy Osowa.
24-latka zauważyli w miniony wtorek, jak akurat opuszczał posesję. Wylegitymowali go, jednak narkotyków przy nim nie znaleźli.
Kryminalni postanowili także sprawdzić mieszkanie 24-latka, a wówczas ich podejrzenia potwierdziły się.
Krzak marihuany między pomidorami w Gdańsku Osowie
Funkcjonariusze najpierw natrafili na kilka woreczków z marihuaną. Podczas dalszych czynności ujawnili na dachu dwa większe worki z tym samym narkotykiem oraz mefedronem.
Policjanci przyjrzeli się też roślinom, rosnącym w znajdującym się tam namiocie. Okazało się, że pośród pomidorów hodowany jest dorodny krzak marihuany.
24-latek został zatrzymany. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.
Strefa Biznesu: Takie plany mają pracodawcy. Co czeka rynek pracy?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?