7 nadziei Trójmiasta. Oddaj głos na najlepszego kandydata

Redakcja MM
Redakcja MM
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Przez kilka tygodni zbieraliśmy nominacje do naszego plebiscytu "7 nadziei Trójmiasta". Teraz czas na głosowanie sms-owe. Zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

Sprawdź aktualne wyniki głosowania


Kogo szukamy? Młodych i zdolnych - naukowców, artystów, sportowców, wolontariuszy, organizatorów, animatorów, muzyków.... słowem, ludzi, którzy na co dzień działają w naszym mieście, poprawiając jakość życia w Trójmieście i osiągając często nie nagłaśniane w mediach sukcesy ciężką pracą, pasją i zaangażowaniem. Nie szukamy natomiast polityków, ani działaczy samorządowych. Wybierzmy wspólnie ludzi, którzy mają pasję i przekuwają ją w działanie - są nadzieją na lepszą przyszłość w naszym mieście.

Głosowanie

SMS na nr 71466 o treści MMTR.numer uczestnika (koszt: 1,23 zł)


Zagłosuj na Nadzieję Trójmiasta. Wystarczy wysłać SMS na numer 71466 (koszt 1 zł + VAT), w treści podając MMTR.numer uczestnika (szczegóły poniżej). Zapoznaj się też z regulaminem głosowania.

Nagrody

Osoba, która dostanie najwięcej głosów, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 tys. zł oraz netbooka Asus Eee PC 1001PX.

Z kolei nagrodę za najlepszą nominację otrzymuje magda_kowalska, która otrzymuje od nas iPoda Shuffle 2 GB.

Natomiast nad całą zwycięską siódemką portal MMTrojmiasto.pl obejmie patronatw ramach którego przeprowadzimy rozmowy ze zwycięzcami oraz będziemy na bieżąco informować o tym, co słychać u "siedmiu nadziei Trójmiasta"!Zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

Nominowani w plebiscycie

Lesiu Dzierżak- sms o treści MMTR.1na numer: 71466 (1,23 zł)
24 lata, społecznik
Od 2007 roku działa w trójmiejskim oddziale KrewniacyClub, który zajmuje się organizacją akcji poboru krwi oraz promują honorowe krwiodawstwo. Jest jednym z pierwszych Ambasadorów KrewniacyClub w Polsce. Oprócz promowania idei oddawania krwi Lesiu jest także aktywnym członkiem stowarzyszenia „Młodzi dla Gdyni”. (...)
Nominowała: Redakcja MM | Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Rafał Hęćko -sms o treści MMTR.2na numer: 71466 (1,23 zł)
22 lata, student dziennikarstwa i niestrudzony DJ
Zaczynał z wysokiego "c" - był jednym ze współtwórców Cucumbera, pierwszej imprezy alternatywnej z prawdziwego zdarzenia w Trójmieście, która co miesiąc zbierała nawet po tysiąc uczestników. Z czasem zaczął organizować bardziej kameralne Songs for the Deaf oraz (...)
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Krzysztof Kowalczyk - sms o treści MMTR.3na numer: 71466 (1,23 zł)
21 lat, dziennikarz, muzyk, organizator koncertów
Swoją przygodę z muzyką zaczął wiele lat temu, ale wszystko nabrało rozpędu, gdy dwa lata temu zaczął pisać dla Uwolnijmuzyke.pl, jednego z większych portali internetowych traktujących o szeroko rozumianej muzyce alternatywnej. (...)
Nominowała: Redakcja MMZobacz aktualne wyniki głosowania
Marcin Pietrowski -sms o treści MMTR.4na numer: 71466 (1,23 zł)
22 lata, piłkarz Lechii Gdańsk
Młody wychowanek Lechii Gdańsk jest wchodzącym do pierwszej jedenastki pomocnikiem. Od wielu lat pokonywał kolejne szczeble drużyn Biało-Zielonych. W Ekstraklasie zadebiutował w sierpniu 2009 roku i zagrał już ponad 30 meczów w lidze. Ponadto jest reprezentantem młodzieżowej kadry Polski. Jeśli jego rozwój będzie (...)
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Joanna Kuźma- sms o treści MMTR.5na numer: 71466 (1,23 zł)
20 lat, muzyk i wokalistka
Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła z indie-rockowym zespołem Folder. Mimo że nie jest to zespół, który usłyszymy w mediach masowych, zbiera bardzo dobre recenzje. W tym roku Asia Kuźma wydała swoją pierwszą solową EP-kę, pod pseudonimem Asia i Koty (...)
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Marta Łosiewicz- sms o treści MMTR.6na numer: 71466 (1,23 zł)
21 lat, aktorka i asystentka reżysera
Młoda, zdolna, wszechstronna, pełna energii, kompletnie zaangażowana w to co robi i ponad wszystko kochająca swoje ciepłe australijskie kapcie - taką ją zapamiętałem. Swoją przygodę z teatrem zaczęła w wieku 15 lat. Najpierw jako uczestnik, obecnie jako asystent reżysera Tomasza Podsiadłego w grupie musicalowej warsztatów teatralnych Sceny 138. (...)
Nominował: Szymek Krusz| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Weronika Dettlaff - sms o treści MMTR.30na numer: 71466 (1,23 zł)
społecznik
Wulkan energii, król Midas naszych czasów - czego się nie dotknie, zamienia się w coś wspaniałego, nie tylko za sprawą jej talentu, ale również serca, które wkłada w każde swoje przedsięwzięcie. Jej pasja? Pomoc innym i sztuka (...)
Nominowała: magda_kowalska| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Agnieszka Borkowska- sms o treści MMTR.7na numer: 71466 (1,23 zł)
społecznik
Na pierwszy rzut oka rozpieszczona jedynaczka, która jednak po cichu wydaje drobne kwoty regularnie wspierając ubogich i chorych. Ludzie mówią, że w miejscu trzyma ją tylko grawitacja, a rzeczy niemożliwe załatwia od ręki. (...)
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Jarek Kowal- sms o treści MMTR.31na numer: 71466 (1,23 zł)
animator trójmiejskiej sceny muzycznej
Pierwsze wydarzenia organizował jako redaktor najstarszego polskiego radia studenckiego - SAR, gdzie przez trzy lata prowadził autorską audycję "Loudland". Blisko dwa lata był członkiem ekipy klubu muzycznego Ucho w Gdyni, gdzie pracował przy ponad 200 koncertach. (...)
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Oskar Pryczyniec- sms o treści MMTR.8na numer: 71466 (1,23 zł)
animator trójmiejskiej sceny muzycznej, dj
Wśród nominowanych brakuje jeszcze jednego kandydata. Jest nim Oskar Pryczyniec. Jak dla mnie łączy on prawie wszystkie cechy pozostałych osób. Znam go od dziecka, tak więc będzie mi dosyć łatwo opowiedzieć o jego życiu (...)
Nominował: mario2309| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Paweł Śmilewicz- sms o treści MMTR.9na numer: 71466 (1,23 zł)
społecznik
Gdańszczanin, który kocha pomagać innym. Od wielu lat pracuje w charakterze wolontariusza. Pomaga i będzie pomagać innym, bo jak sam mówi, kiedyś potrzebował pomocy i na swej drodze spotkał wiele dobrych osób. (...)
Nominowała: Emilia Franciszka Kiewłen| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Joanna Moździerz-Kozłowska- sms o treści MMTR.10na numer: 71466 (1,23 zł)
pasjonatka i animatorka jogi w Trójmieście
Jest nauczycielką jogi, to jej siła napędowa w życiu. Przygodę z jogą rozpoczęła w 2003 roku. Nie skłoniła się do tego z powodu żadnej kontuzja ani depresji, po prostu zobaczyła program w telewizji i zaczęła ćwiczyć. Jak twierdzi, to zabawne uczucie, gdyż już wtedy wiedziała co chce robić w życiu, "przybiła piątkę z przeznaczeniem". (...)
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Grzegorz "Goliath" Brandt- sms o treści MMTR.11na numer: 71466 (1,23 zł)
menadżer, animator gdyńskiej sceny rockowej, współtwórca portalu muzycznego
Współtwórca portalu Rockz.pl, współzałożyciel Klubu Muzycznego Rockz, manager i gdyński muzyczny animator, czyli kolejna nominacja do "7 nadziei Trójmiasta".
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Zespół Gówno- sms o treści MMTR.12 na numer: 71466 (1,23 zł)
zespół punk-rockowy z Gdańska
O zespole Gówno robi się coraz głośniej, a będzie jeszcze głośniej, bo jak sami mówią, chcą być tak sławni, żeby dzieci mogły wybrać nazwę ich zespołu, jako imię na bierzmowaniu.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Grzegorz Kwiatkowski- sms o treści MMTR.13na numer: 71466 (1,23 zł)
poeta, muzyk
Poeta i muzyk, laureat wielu trójmiejskich i ogólnopolskich nagród. Grzegorz Kwiatkowski - nasza nominacja w plebiscycie "7 nadziei Trójmiasta".
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Shiny Beats- sms o treści MMTR.14na numer: 71466 (1,23 zł)
muzyka
Istnieją rok, nagrali płytę i teledysk, dali wiele koncertów i reprezentowali Polskę w Holandii - Shiny Beats, kolejni kandydaci do miasta Nadziei Trójmiasta.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
CUcumber - sms o treści MMTR.15na numer: 71466 (1,23 zł)
muzyka
Zaczynali od "undergroundowej" imprezy dla znajomych i znajomych znajomych, a swój pomysł rozwinęli tak, że CUcumber stał się największą imprezą cykliczną w historii Trójmiasta.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Radio Bagdad- sms o treści MMTR.16 na numer: 71466 (1,23 zł)
muzyka
Kolejną nominację w naszym plebiscycie przyznajemy zespołowi Radio Bagdad, który zdążył już zaistnieć na lokalnej i krajowej scenie muzycznej.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Marek Rogala - sms o treści MMTR.17na numer: 71466 (1,23 zł)
muzyka, kultura, internet
Stworzył unikatowy w polskiej sieci portal kulturalny, który... powstaje... jego własnymi palcami. I to nie dzięki klawiaturze. Kto? Marek Rogala z Eskaem.pl.
Nominowała: Patryk Siedliński| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Barbara Karlik- sms o treści MMTR.18na numer: 71466 (1,23 zł)
muzyka
Barbara Karlik z miłości do morza zamieszkała w Gdyni. Z wykształcenia zootechnik, z zawodu harfiarka. Na co dzień pracuje w sklepie z planszówkami. Na harfie gra od 2001 roku.
Nominowała: Monika Goldszmidt| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
California Stories Uncovered- sms o treści MMTR.19na numer: 71466 (1,23 zł)
muzyka
Mają na swoim koncie jeden studyjny album, wiele koncertów w Trójmieście, Polsce i Europie, wygrali Streetwaves, grali na Creamfields i Open'erze. California Stories Uncovered ma już mocną pozycję, ale ciągle wiązane są z nimi coraz większe nadzieje.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Blindead- sms o treści MMTR.20na numer: 71466 (1,23 zł)
muzyka
Blindead powstał w Trójmieście w 1999 roku, jednak teraz ich kariera nabiera coraz większego rozpędu. Grający skomplikowaną odmianę sludge metalu muzycy zaistnieli już w naszym kraju i chcą zaistnieć w świecie. Wydana w 2010 roku płyta pt. "Affliction XXIX II MXMVI" spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem zarówno w Polsce, jak i w Europie.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Michał Łabuś- sms o treści MMTR.32na numer: 71466 (1,23 zł)
teatr, taniec
Michał Łabuś wychował się w małym miasteczku o nazwie Bierutów. Jego przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 7 lat i bardzo szybko zabawa w taniec przerodziła się w pasję i stała się sposobem na życie. Jest solistą w Bałtyckim Teatrze Tańca przy Operze Bałtyckiej.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Marta Tymińska- sms o treści MMTR.21na numer: 71466 (1,23 zł)
społecznik
Zakochana w zinach i streetarcie aktywistka, edukatorka i animatorka. Zwolenniczka Creative Commons. Urodziła się w Gdyni, ale od wielu lat mieszka na gdańskiej Żabiance. Studiuje kulturoznawstwo i psychologię na Uniwersytecie Gdańskim.
Nominowała: Monika Goldszmidt| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Proghma-C- sms o treści MMTR.22na numer: 71466 (1,23 zł)
muzyka
Proghma-C to trójmiejska formacja płynnie poruszająca się między progresywnym metalem, post rockiem i ambientem.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Agnieszka Karczmarczyk- sms o treści MMTR.23na numer: 71466 (1,23 zł)
lekkoatletyka
Agnieszka ma 17 lat i na co dzień uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku. Lekkoatletykę trenuje w Międzyszkolnym Młodzieżowym Klubie Sportowym w Gdańsku, pod okiem trenera Dariusza Adamczyka.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Zjednoczenie Czytelnicze- sms o treści MMTR.24na numer: 71466 (1,23 zł)
społecznicy
Zjednoczenie Czytelnicze jest nieformalną grupą osób skupionych wokół idei przywrócenia słowom naczelnego miejsca w kulturze człowieka. Organizatorem, pomysłodawcą i dobrym duchem Zjednoczenia oraz wszystkich innych działań grupy jest człowiek niezwykle skromny i we wszelkich działaniach pozostający trochę w cieniu, choć wkłada w nie bardzo dużo energii - Andrzej Urbański.
Nominował: Maciej Czarniak| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Beata Giza- sms o treści MMTR.25na numer: 71466 (1,23 zł)
tancerka
Beata Giza przyjechała do Trójmiasta w 2008 roku. Wtedy też zaczęła pracę jako solistka Bałtyckiego Teatru Tańca przy Operze Bałtyckiej gdzie występuje między innymi jako Julia w balecie Romeo i Julia Izadory Weiss, jako Klara w Dziadku do Orzechów czy jako Dziewczyna w Tango life (Men's dance). Za tę ostatnią rolę docenili ją również dziennikarze "Gazety Wyborczej Trójmiasto" nominując ją do Sztormów Roku 2010 w kategorii teatr.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Franciszka Kierc- sms o treści MMTR.26na numer: 71466 (1,23 zł)
tancerka
Pierwsze kroki w tańcu Franciszka Kierc stawiała trenując gimnastykę artystyczną. Uczyła się w Szkole Baletowej w Poznaniu oraz Szkole Baletowej przy Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Jarosław Zawada- sms o treści MMTR.33na numer: 71466 (1,23 zł)
społecznik
Jarosław Zawada ma dopiero 19 lat, a już zdążył sporo osiągnąć. Jest działaczem społecznym, zaangażowanym w wiele projektów, twórcą wystawy Cień PRL-u, a także projektu Telegram, który był organizowany z kinem Cinema City Krewetka w Gdańsku.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Tobiasz Biliński - sms o treści MMTR.27na numer: 71466 (1,23 zł)
muzyk
Kyst to być może jeden z najciekawszych polskich zespołów, a już na pewno z tych ocierających się o szeroko pojęty folk. Kiedyś kwartet, dziś duet - Adam Byczkowski i Tobiasz Biliński, z którym rozmawiamy.
Nominował: Patryk Siedliński| Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Jakobe Mansztajn- sms o treści MMTR.28na numer: 71466 (1,23 zł)
poeta
Jeden z lepszych wschodzących poetów. Już doceniany, ale ma niespełna 30 lat, więc jeszcze wiele przed nim. To w zupełności wystarczy by go nominować do naszego plebiscytu.
Nominował: Kamil Lopiński | Sprawdź aktualne wyniki głosowania
Mamadoo Fireshow - sms o treści MMTR.29na numer: 71466 (1,23 zł)
grupa kuglarska
Grupa Mamadoo Fireshow istnieje od 2004 roku. W ich skład wchodzą Kinga Kuczyńska, Monika Derda, Anna Derda, Mirosława Leśniewska oraz Jakub Zieliński. Czym się zajmują? Tworzą fenomenalne show, w którym główną rolę gra ogień.
Nominowała: Redakcja MM| Sprawdź aktualne wyniki głosowania

Terminy akcji:

  • Zgłoszenia - do 17 stycznia 2011 roku
  • Głosowanie - 21 styczeń - 17 luty 2011
  • Ogłoszenie wyników i wybór Nadziei - luty 2011 roku
Zapraszamy do przeczytania regulaminu zabawy.


Zobacz jakie możliwości daje Ci MMTrojmiasto.pl >>

Wybory w Trójmieście | Wygraj 500 zł | Piłkarska Ekstraklasa | Praca TrójmiastoDrogowe Miasto | Koncerty w Trójmieście | Pisz bloga | Matura 2011


Wywiad z Pauliną Gałązką o "Dziewczynach z Dubaju" i "Furiozie"

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie