Anwil Włocławek przerwał dobrą passę Trefla Sopot [zdjęcia]

kamila_sojka
Niestety sopocianie 26 marca w Ergo Arenie ulegli gościom z Włocławka. Zobacz galerię zdjęć z meczu.

Mimo dołączenia do załogi statku "Trefl Sopot" nowego pirata Ronalda Davisa - żółto-czarni nie dali rady pokonać gości z Włocławka. Przez pierwszą kwartę sopocianie przegrywali, dopiero po 20 minutach Trefl zaczął odrabiać straty. Po brawurowej akcji Stefańskiego za 3 punkty na tablicy widniał wynik 49:43. Niestety w czwartej kwarcie Anwil dogonił wynik. Półtora sekundy przed syreną końcową goście trafiają punty i prowadzą 2 punktami. Nie udało się już w ostatnich sekundach zdobyć znaczącego dla wyniku sopocianom punktu.

Trefl Sopot – Anwil Włocławek 67:69 (18:21, 21:15, 16:16, 12:17)

Trefl Sopot:
Spralja 15, Dylewicz 14, Turner 12, Stefański 8, Waczyński 7, Michalak 5, Looby 3, Dąbrowski 3, Harrington 0, Davis 0, Brembly 0, Lebiedziński 0

Anwil Włocławek:
Jovanović 14, Ginyard 9, Boykin 9, Szubarga 9, Weeden 8, Hajrić 8, Sokołowski 6, Bartosz 6, Vasojević 0, Frasunkiewicz 0, Słupiński 0

Następną bitwą piracką Trefl jest mecz w najbliższą sobotę w Ergo Arenie o godzinie 17, gościć będziemy zespół Energę Czarni Słupsk.