Arka zremisowała 1:1 z Flotą Świnoujście

KasiaS
KasiaS
Stadion GOSiR-u przyniósł Flocie szczęście, gdyż była to ich ...
Stadion GOSiR-u przyniósł Flocie szczęście, gdyż była to ich ... KasiaS
Stadion GOSiR-u przyniósł Flocie szczęście, gdyż była to ich pierwsza bramka od października, natomiast Arka drugi raz z rzędu zremisowała 1:1 na własnym boisku.

Pierwszą bramkę meczu w osiemdziesiątej drugiej minucie strzelił były zawodnik Arki, Ensar Arifović i pokazał swojemu byłemu trenerowi, że za bardzo się pospieszył ze skreśleniem go z listy zawodników Arki Gdynia. Na nasze szczęście zawodnicy z Gdyni szybko zdołali doprowadzić do remisu, po bramce Radosława Pruchnika w osiemdziesiątej ósmej minucie

W tym samym dniu w godzinach 14:30-17:30, gdyńscy kibice zorganizowali "Dzień Dawcy Szpiku na Stadionie Arki Gdynia", aby wziąć udział w akcji wystarczyło mieć przy sobie dowód tożsamości oraz poświęci kilka minut, żeby oddać krew do rejestracji potencjalnych dawców.

Arka Gdynia 1:1 Flota Świnoujście