1 z 8
Aukcja militariów w Gdańsku: lance do boju, szable w dłoń... Co wystawi Sopocki Dom Aukcyjny? [zdjęcia]
Aukcja militariów w Gdańsku. Co wystawi Sopocki Dom Aukcyjny?
Ilja Jefimowicz Riepin „Po bitwie pod Korsuniem”, akwarela, papier 47 na 87 cm, w świetle oprawy po prawej stronie sygn. cyrylicą I.Riepin 1891. Obraz powstał w okresie szczególnego zainteresowania artysty tematyką kozacką