MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
1 z 8
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
fot. Sopocki Dom Aukcyjny

Aukcja militariów w Gdańsku: lance do boju, szable w dłoń... Co wystawi Sopocki Dom Aukcyjny? [zdjęcia]

Aukcja militariów w Gdańsku. Co wystawi Sopocki Dom Aukcyjny?

Ilja Jefimowicz Riepin „Po bitwie pod Korsuniem”, akwarela, papier 47 na 87 cm, w świetle oprawy po prawej stronie sygn. cyrylicą I.Riepin 1891. Obraz powstał w okresie szczególnego zainteresowania artysty tematyką kozacką

Zobacz również

Stal Stalowa Wola pozyskała bramkarza z Krakowa. Hutniczą opuszcza Arkadiusz Ziarko

Zarządy małych portów o spotkaniu z ministrem: to początek nowej drogi

Polecamy

Przegląd prasy z Gdańska w czerwcu

Pamela Anderson już nie przypomina dawnej siebie. Zobacz, jak się zmieniła

Objaw choroby Alzheimera, który zauważysz podczas jazdy samochodem. Nie ignoruj go!