MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Czarna Dąbrówka: 14.11 debata wyborcza. Prosimy o pytania!

Mateusz Węsierski
Archiwum
Społeczeństwo z gminy Czarna Dąbrówka może przetestować osoby ubiegające się o stanowisko wójta. Już w niedzielę 14 listopada Dziennika Bałtycki organizuje debatę. Internautów już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Będzie to trzecia debata wyborcza zorganizowana przez naszą redakcję. Podobne spotkania były już w Bytowie i w Miastku. Debata odbędzie się o godzinie 13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury. Wstęp wolny dla każdego, a kandydatów obowiązuje regulamin.

Przedstawiamy jego treść:
1. Nasza debata składa się z czterech części. Każdy z kandydatów ma na odpowiedź maksymalnie 2 minuty czasu.
2. W pierwszej części spotkania każdy z kandydatów odpowiada na 6 pytań przygotowanych przez dziennikarzy „Dziennika Bałtyckiego”. Aby było sprawiedliwie, na każde kolejne odpowiada pierwszy z lewej, drugi z lewej itd. Zawsze ktoś będzie pierwszy i zawsze ktoś będzie ostatni. Kolejność miejsc przy stole zostanie wyłoniona drogą losowania.
3. W części drugiej każdy z kandydatów zadaje jedno pytanie jednemu wybranemu kontrkandydatowi.
4. W części trzeciej przedstawiciele poszczególnych kandydatów mają prawo zadać jedno pytanie - jednemu wybranemu kontrkandydatowi. Należy zaznaczyć, że każdy kandydat może zaprosić na salę maksymalnie 10 osób ze swojego komitetu. Można używać ulotek i transparentów, ale wyłącznie na publiczności. Nie za siedzącymi przy stole kandydatami.
5. W części czwartej odbędzie się losowanie pytań zadanych przez internautów na stronie www.bytow.naszemiasto.pl Każdy kandydat losuje jedno i odpowiada na nie w czasie 2 minut.

W związku z czwartą częścią debaty zachęcamy internautów do zadawania pytań. Można je wpisywać w formie komentarzy lub wysyłać na adres [email protected]

Swój udział zapowiedziało już czterech z sześciu kandydatów: Leszek Smentoch (Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Strony), Władysław Ulanowski (KWW Twój Wybór Twoja Przyszłość), Dariusz Narloch (KWW Spróbujmy Razem) i Przemysław Butowski (KWW Odnowa).

Lech Bukowski (KWW Lecha Bukowskiego) i Jan Klasa (KWW Gmina z Klasą) wyrazili wstępne zainteresowanie, ale poprosili o czas na zastanowienie. Czekamy, a mieszkańców gminy Czarna Dąbrówka serdecznie zapraszamy w niedzielę 14 listopada o godzinie 13.00 do GOK. Będzie można wyrobić sobie zdanie o kandydatach.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Seria pożarów Premier reaguje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Czarna Dąbrówka: 14.11 debata wyborcza. Prosimy o pytania! - Gdańsk Nasze Miasto

Wróć na gdansk.naszemiasto.pl Nasze Miasto