W zawodach startowało 172 zawodników z klubów województwa pomorskiego: Karate Klub Bytów, Karate Klub Gdynia (sekcja: Dojo Centrum, Karwiny), Klub Karate Tradycyjnego Gdynia (sekcja Hel, Starogard Gdański), Gdański Klub Karate Tradycyjnego, Klub Karate Tradycyjnego „Kuro-obi” – Gdańsk, Kościerski Klub Karate-do „Seiunchin”, Karate Klub Wejherowo, Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego – Gdynia, Klub Karate Tradycyjnego „Katana” - Chojnice oraz Akademicki Klub Karate Tradycyjnego – Koszalin i Akademia Karate Tradycyjnego w Niepołomicach.
Pomorski Turniej Karate Tradycyjnego w Wejherowie
Wyniki:
DZIECI Grupa A – rocznik 2006 i później
KATA do 7 kyu dziewcząt
1. Kruszyńska Marcelina – KK Wejherowo
2. Sadłoch Julia – Kościerski KK-do Seiunchin
3. Gąsiewicz Klaudia – KK Wejherowo
4. Florczyk Amelia – KK Wejherowo
KATA do 7 kyu chłopców
1. Czoska Adam – KK Wejherowo
2. Sobkowicz Oliveira Tomasz – PAKT Gdynia
3. Lewanczyk Jakub – KK Wejherowo
4. Lubiński Mateusz – KK Bytów
DZIECI Grupa B – rocznik 2005, 2004
KATA do 7 kyu dziewcząt
1. Kościerska Ada – KKT Kuro-obi Gdańsk
2. Pobłocka Gabriela – KK Gdynia Karwiny
3. Rosińska Klaudia – AKKT Koszalin
4. Rolbiecka Jagoda – KK Bytów
KATA do 7 kyu chłopców
1. Bornowski Hubert – KK Wejherowo
2. Rogowski Seweryn – KK Wejherowo
3. Dębowy Mateusz – AKKT Koszalin
4. Kołwzan Dawid – AKKT Koszalin
KATA do 6-1 kyu chłopców
1. Wdowczyk Maksymilian – PAKT Gdynia
2. Łukaszewski Bartosz – KK Gdynia Karwiny
3. Manthey Mateusz – KK Gdynia Karwiny
4. Lubiński Filip – KK Gdynia Karwiny
DZIECI Grupa C – rocznik 2003, 2002
KATA do 7 kyu dziewcząt
1. Kaczorowska Marta – KKT Kuro-obi Gdańsk
2. Romińska Nikola – Kościerski KK-do Seiunchin
3. Suchy-Lipińska Zofia –Kościerski KK-do Seiunchin
4. Joachimiak Magdalena – KK Wejherowo
KATA do 7 kyu chłopców
1. Strzelecki Mateusz – KK Wejherowo
2. Piechnik Krzysztof – KKT Kuro-obi Gdańsk
3. Prondziński Mateusz – KKT Kuro-obi Gdańsk
4. Kowalewski Wiktor – KKT Katana Chojnice
KATA 6-4 kyu dziewcząt
1. Światowy Wiktoria – KKT Gdynia sekcja Hel
2. Herman Aleksandra - Kościerski KK-do Seiunchin
3. Januszewska Daria – KKT Gdynia sekcja Hel
4. Gawrońska Julia – KK Bytów
KATA do 6-4 kyu chłopców
1. Gierszewski Dorian – Kościerski KK-do Seiunchin
2. Narloch Nikodem – Kościerski KK-do Seiunchin
3. Boszke Michał – KKT Gdynia sekcja Hel
4. Las Kamil – KK Bytów
MŁODZIK – rocznik 2001, 2000
KATA do 7 kyu chłopców
1. Szafraniec Piotr – KK Bytów
2. Solecki Jakub – KKT Kuro-Obi Gdańsk
3. Lewandowski Michał – KK Wejherowo
4. Głowacki Dominik – KK Wejherowo
KATA 6 – 4 kyu dziewcząt
1. Kurek Sandra – Kościerski KK-do Seiunchin
2. Lis Anna – Kościerski KK-do Seiunchin
3. Dumieńska Iga – AKT Niepołomice
4. Kruszyńska Michalina – KK Wejherowo
KATA 6 – 4 kyu chłopców
1. Ceglarek Marcel – AKKT Koszalin
2. Walker Piotr – AKKT Koszalin
3. Dampc Mateusz – KK Gdynia Karwiny
4. Pozorski Kacper – KKT Gdynia sekcja Hel
JUNIOR MŁODSZY – rocznik 1999, 1998
KATA dziewcząt
1. Kochalska Magdalena – Gdański KKT
2. Jacher Julia – AKKT Koszalin
3. Zielińska Malwina – KK Wejherowo
4. Pobłocka Julia – Kościerski KK-do Seiunchin
KATA chłopców
1. Dumieński Kacper – AKT Niepołomice
2. Fortuna Franciszek – Kościerski KK-do Seiunchin
3. Wałdoch Krzysztof – KK Bytów
4. Wesołowski Adam – KK Gdynia Karwiny
FUKU-GO dziewcząt
1. Kochalska Magdalena – Gdański KKT
2. Pobłocka Julia – Kościerski KK-do Seiunchin
3. Makowska Dominika – AKKT Koszalin
4. Grulkowska Agnieszka – Kościerski KK-do Seiunchin
KUMITE dziewcząt
1. Kochalska Magdalena – Gdański KKT
2. Makowska Dominika – AKKT Koszalin
3. Jacher Julia – AKKT Koszalin
4. Grulkowska Agnieszka – Kościerski KK-do Seiunchin
JUNIOR – rocznik 1997, 1996
KATA chłopców
1. Lotka Kacper – KKT Gdynia
2. Lotka Jakub – KKT Gdynia
3. Leśko Bartosz – KKT Gdynia
4. Malinowski Dawid – KK Wejherowo
FUKU-GO chłopców
1. Leśko Bartosz – KKT Gdynia
2. Lotka Kacper – KKT Gdynia
3. Lotka Jakub – KKT Gdynia
4. Jarzyński Kamil – Kościerski KK-do Seiunchin
KUMITE chłopców
1. Leśko Bartosz – KKT Gdynia
2. Lotka Kacper – KKT Gdynia
3. Lotka Jakub – KKT Gdynia
4. Jarzyński Kamil – Kościerski KK-do Seiunchin
MŁODZIEŻOWIEC – rocznik 1995, 1994, 1993
KATA mężczyzn
1. Konieczny Tomasz – KK Gdynia
2. Bierecki Dominik – PAKT Gdynia
3. Lewandowski Adam – KK Wejherowo
FUKU-GO mężczyzn
1. Konieczny Tomasz – KK Gdynia
2. Biniewicz Damian – KK Gdynia Karwiny
3. Bierecki Dominik – PAKT Gdynia
KUMITE mężczyzn
1. Konieczny Tomasz - KK Gdynia
2. Biniewicz Damian – KK Gdynia Karwiny
3. Bierecki Dominik – PAKT Gdynia
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?