Ekstraklasa: Arka Gdynia 0:3 Lech Poznań

W pierwszej połowie bardzo równe spotkanie, w drugiej bardzo nudne, ale w pięć minut Lech rozprawił się z Arką i mecz zakończył się 0:3.

Żółte kartki: Możdżeń.

90' Koniec meczu!
90' GOOOOOLLLL!!! MIKOŁAJCZAK!
Stilić, Ślusarski i pewny strzał głową Mikołajczaka.
89' GOOOOOOOOL!!! RUDNEVS! Stilić, Murawski, Rudnevs i po meczu.
85' GOOOOOL!!! ŚLUSARSKI! Szybko wykonany wolny, Murawski do Stilicia, ten do Ślusarskiego i mamy 1:0.
82' Burkhardt za Bożoka.
80' Mikołajczak za Ubiparipa.
76' Ross za Giovanniego w Arce.
74' Znów Ubiparip! Minął na skrzydle Bednarka, wrzucił w pole karne, ale Rudnevsowi i Ślusarskiemu nie udało się skierować piłki do siatki.
71' Wreszcie jakaś sensowna akcja. Zespołowa akcja Lecha, Stilić głową do Ubiparipa, który strzela z pół obrotu i milimetry nad poprzeczką. Było bardzo blisko.
65' Trzeba jasno napisać - druga połowa jest tragiczna.
59' Wilk schodzi, wchodzi Rudnevs. Ubiparip schodzi na bok? Diwny pomysł...
57' Rozić z pół obrotu, ale niecelnie.
56' Noll z wolnego, ale ładnie Kotorowski.
53' Akcja, która idealnie obrazuje dzisiejszą grę Lecha. Ubiparip dostaje piłkę, zastawia się i... nie ma co z nią zrobić. Napastnicy żyją z podań i wsparcia ze strony pomocników, a dziś tego zdecydowanie brakuje.
46' Dwie zmiany. W Lechu za Możdżenia Wołąkiewicz, w Arce Wilczyński za Mawaye.
46' Zaczynamy drugą połowę.
46' Koniec pierwszej połowy. Bardzo wyrównane 45 minut, na początku dominowała Arka, później Lech, na koniec wyrównało się nam to spotkanie.
45' Na koniec szansa dla Arki. Wrzutka z prawej strony, skaczą obroncy Lecha, po główce do piłki dopada Bożok, który zza pola karnego strzela nad bramką.
37' Kukut do Możdżenia, ale wrzutkę przecina Rozić.
36' Labukas strzela, ale obok bramki.
32' Rozić bardzo niebezpiecznie wchodził w nogi Murawskiego, na szczęście nie trafił w nogi pomocnika Lecha, ale za sam zamiar ukarany żółtą kartką.
30' Lech powoli opanowuje sytuację na boisku.
29' Pierwsza żółta kartka - Mateusz Możdżeń.
22' Rozochocił się Ubiparip. najpierw pięknie zgrał klatką piersiową do Stilicia, później strzelał z dystansu, ale wysoko nad bramką.
20' Ależ szansa dla Lecha! Ładna wrzutka Wilka i Ubiparip był blisko strzelenia bramki przewrotką. Niewiele zabrakło.
16' Znów atakuje Arka. Gynianie dziś panują.
13' Giovanni centruje i było bardzo blisko gola samobójczego.
10' Pierwsze dziesięć minut pod dyktando Arki, przed chwilą Mawaye odważnie chciał wejść między stoperów, ale nie udało mu się przebić.
6' Kilka minut walki, aż w końcu zaatakowała Arka i Zawistowski zmarnował doskonałą okazję.
1' Zaczynamy mecz!
0' Za chwilkę początek meczu, tymczasem składy.
0' Mecz rozpocznie się o godz. 19.15. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!