Ekstraklasa na żywo: Legia Warszawa 1:0 Arka Gdynia

Ostatni mecz rundy jesiennej okazał się być średnim widowiskiem, po którym Arka Gdynia przegrała na wyjeździe 0:1 z Legią Warszawa. Jedyną bramkę strzelił Iwański z karnego.

Żółte kartki: Mrowiec.

90+3' Koniec meczu! Arka na zakończenie rundy jesiennej przegrała z Legią. Mecz stał na wyjątkowo niskim poziomie, brakowało ładnych akcji, strzałów a wszystko okraszone fatalnym stanem murawy.

Przerwa zimowa będzie burzliwa. Gdynianie mają zaledwie 15 punktów, trzynaste miejsce i tylko cztery oczka przewagi nad ostatnim zespołem w tabeli.

90' Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry trzy minuty.
87' Smoliński do Iwańskiego, który strzela, ale został zablokowany. Piłkę dostaje Grzelak, który atomowym strzałem chciał pokonać bramkarza, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
85' Pięć minut do końca, Arka jest zdecydowanie lepsza, ale goli się jeszcze w drugiej części nie doczekaliśmy.
78' Astiz przebiegł 70 metrów i był bliski strzelenia gola, ale broni Bledzewski.
77' Giza schodzi, wchodzi inny młody piłkarz - Ariel Borysiuk.
75' Czoska na boisku, to chłopak rocznika 1990, młodość w Arce.
72' Smoliński z daleka, ale kilka dobrych metrów nad bramką.
66' Grzelak pięknie przedarł się lewym skrzydłem, ale dośrodkowanie niecelne. Piłkę przejmują żółto-niebiescy.
63' Mrowiec schodzi, wchodzi Sakaliev.
60' Arka nie sprawia wrażenia drużny, która musi gonić wynik.
56' Powinien być gol dla Legii. Mięciel do Astiza, ten do Szałachowskiego, który minimalnie niecelnie. Wyborna sytuacja!
50' GOOOOOOL DLA LEGIIIII 1:0! Rzut karny podyktowany po faulu Mrowca na Mięcielu. Dyskusyjna sytuacja, bo faul nie był ewidentny.
46' Zaczynamy drugą połowę, jedna zmiana - Smoliński za Rybusa.

45+2' Koniec pierwszej połowy.
Legia zawodzi, Arka zawodzi, ale to gdynianie są zadowoleni z remisu, który będzie na pewno dobrym wynikiem.
45' Mogła być ciekawa akcja Arki, ale Lubenov rozprowadził piłkę na aut...
38' Rzeźniczak z dystansu ładnym wolejem, ale wysoko nad bramką.
36' Labukas w boczną siatkę, dobra kontra Arki.
35' Fatalna strata Ławy, piłkę rozprowadził Iwański, podał ją do Gizy, który miał przed sobą tylko Bledzewskiego, mógł zrobić wszystko, ale podał w ręce bramkarza. Powinno być 1:0.
34' Ostre spięcie na linii pola karnego, ale Mrowiec czysto wybija piłkę Mięcielowi.
28' Rybus odważnie po skrzydle, podanie w pole karne i piłki nie opanował Grzelak.
24' Po kilku minutach nudnej gry, Szałachowski zdecydował się na strzał, ale został zablokowany.
14' Ale akcja Arkiiiii! Prostopadłe podanie piętą i niestety spalony.
13' Boisko jest dziś w Warszawie fatalnie przygotowane, techniczni zawodnicy mają dużo problemów.
9' Ładna akcja Arki, ale brakowało ostatniego podania. Wilczyński ładnie wymanewrował piłkarzy Legii.
7' Rzut rożny Iwańskiego, ale spokojnie defensorzy Arki.
2' Arka Gdynia: Bledzewski - Kowalski, Szmatiuk, Siebert, Płotka - Wilczyński, Mrowiec, Lubenow, Budziński, Ława - Labukas.
Legia Warszawa: Mucha -Rzeźniczak, Astiz, Kumbev, Kiełbowicz - Szałachowski, Giza, Iwański, Rybus -Grzelak, Mięciel.
1' Zaczyna Legia - Mięciel i Grzelak. Za chwilę składy.
0' Zawodnicy wychodzą na boisko.