Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Euroliga koszykarek: Lotos Gdynia - Galatasaray Stambuł 80:94 [ZDJĘCIA]

Piotr Wiśniewski
Lotos Gdynia przegrał na własnym parkiecie z Galatasaray Stambuł 80:94. Wysoką przewagę zespół "Galaty" wypracował sobie do przerwy. Po 20 minutach Diana Taurasi i spółka prowadziły różnicą piętnastu punktów. Po przerwie gdynianki ambitnie walczyły z naszpikowanym gwiazdami rywalem, ale losów meczów Lotos nie był w stanie odwrócić. Na osłodę podopiecznym Javiera Forta pozostała wygrana czwarta kwarta. Gdyńska drużyna po dwunastu meczach w grupie A ma dwa zwycięstwa i dziesięć porażek. Lotos już wcześniej stracił szansę na awans do kolejnej rundy Euroligi.

Lotos Gdynia - Galatasaray Stambuł 80:94 (19:27, 21:28, 19:19, 21:20)

Lotos: Anderson 25, Knezevic 13, Henry 12 (15 zb), Ploumpi 11, Ziętara 7, Jalcova, Kaczmarska po 4, Robert, Bandyk po 2, Duraj, Marciniak 0.

Galatasaray: Taurasi 23, Prints, Charles po 18, Torrens 11, Ivegin 9, Matic 7, Penicheiro 6, Caglar 2, Saylar, Cora, Gumusay, Kumral 0.