Nasza Loteria

Fachowiec z Pomorza

Akcja specjalna Fachowiec z Pomorza
Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

W trójmiejskich przestrzeniach biznesowych rozwijają się różnorodne branże, z każdą z nich wiążąc się wyjątkowe wyzwania i możliwości. Firma budowalna, firma kamieniarska, studio projektowe i firma sprzątająca – choć różnią się specjalizacją, wspólnie tworzą tkankę trójmiejskiego krajobrazu przedsiębiorczości. Przyjrzymy się lokalnym firmom, które znalazły swoje miejsce w dynamicznym otoczeniu Trójmiasta. Przygotujmy się na fascynującą podróż przez różnorodne dziedziny przedsiębiorczości w sercu Trójmiasta!

Domy modułowe Smart Mod

Domy modułowe Smart-Mod budowane są na hali produkcyjnej w ciągu 2-3 miesięcy. Na działkę inwestora przywożone są jako wykończone moduły, które ekipa montażowa łączy w gotowy budynek. Smartmody budowane są w standardzie letniskowym, całorocznym lub „Energy +” - czyli domy energooszczędne wyposażone w pompę ciepła i rekuperację.

Producent oferuje też duży wybór opcji kolorystycznych i materiałów wykończeniowych elewacji oraz wnętrza, dzięki czemu każda realizacja ma swój niepowtarzalny styl.
Smartmody to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego budownictwa. Z perspektywy inwestora największą zaletą jest szybki czas realizacji oraz prosty i przejrzysty proces budowy dzięki podpisaniu umowy na całość budynku z jednym wykonawcą.

ul. Rozewska 18
81-055 Gdynia
Tel.: 790 755 566

www.smart-mod.pl
[email protected]

Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

Studio Projektowe Kreatura

Studio Projektowe Kreatura zajmuje się projektowaniem wnętrz, które są odbiciem pasji i życia ich domowników. Pracownię  tworzą absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku: Marta Kozakiewicz i Paulina Rubinkowska .Wspólną przygodę z projektowaniem rozpoczęły w 2016 roku.
Panie łączy pasja do poszukiwania nowych rozwiązań projektowych. Do­ceniają świeże pomysły i podzielają zamiłowanie do nietuzinkowych przestrze­ni. Lubią zaskakiwać klientów, zestawiając ze sobą niecodzienne elementy. Nie mają ulubionego stylu i nie planują go mieć – cenią wolność twórczą, która wychodzi poza sztywne ramy.

ul. Reduta Wyskok 4/10
80-741 Gdańsk

[email protected]

Paulina: +48 603 304 688
Marta: +48 531 602 240

www.studiokreatura.pl

Realizacja: Studio Projektowe Kreatura / Autor zdjęcia: Fotomohito
Realizacja: Studio Projektowe Kreatura / Autor zdjęcia: Fotomohito

PRO-DRY

Specjalizujemy się w usługach kompleksowej likwidacji szkód zalaniowych oraz kontroli warunków klimatycznych wewnątrz pomieszczeń. Wspieramy naszych klientów w podejmowaniu kluczowych działań mających na celu ograniczenie występowania szkód wtórnych. Koncentrujemy się na profesjonalnym świadczeniu usług na wysokim poziomie i dokładamy wszelkich starań by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W swoich działaniach wykorzystujemy najnowsze technologie które pozwalają nam osiągać bardzo dobre efekty prowadzonych przez nas prac w jak najkrótszym czasie.

Adres: ul. S. Klonowicza 71A
80-408 Gdańsk

e-mail: [email protected]
https://www.pro-dry.pl/

Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

Loft Weldings Stal

Producent stołów, mebli loft industrial pod indywidualne zamówienie. Nogi pod meble industrialne

Zapraszamy do kontaktu!
Nasze realizacje można zobaczyć na FB: https://www.facebook.com/people/Loft-Weldings-Stal/100063839175849/

Tel.: 785 628 715
E-mail: [email protected]

Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

Kamieniarz

Odkryj nowy punkt usług kamieniarskich Wiolety i Adama Kuc w Starogardzie Gdańskim!
• Nasza specjalność to produkcja nagrobków i grobowców.
• Oferujemy również schody oraz wiele innych wyrobów kamieniarskich.
• Wyróżnia nas najwyższa jakość materiałów.
• Zawsze terminowi i gotowi spełnić Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do odnowionego zakładu przy ul. Fieldorfa Nila, naprzeciwko cmentarza komunalnego Łapiszewo. Skorzystaj z naszych usług, aby uczcić pamięć bliskich.

Dla pytań i zamówień dzwoń pod numer 503 787 774.

E-stone

Kamieniarstwo to nie tylko praca, ale przede wszystkim nasza pasja. Lubimy wyzwania, a każdą realizację wykonujemy z dbałością o najmniejszy szczegół. Pracujemy na materiałach najwyżej jakości - marmurach, granitach, spiekach i konglomeratach kwarcowych. Tworzymy blaty kuchenne i łazienkowe, schody, obudowy kominków, podłogi i okładziny ścienne. Jakość produktu, usługi oraz obsługi, a także terminowość to dla nas priorytet. Dzięki temu nasi stali Klienci są z nami już długie lata. Razem z nami odkryjesz piękno ukryte w kamieniu.

Skowarcz, ul. Bursztynowa 4
83-032 Skowarcz
+48 789 456 654
[email protected]

www.e-stone.pl

Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

Kominki „Champion

Oferujemy sprzedaż wkładów kominkowych oraz wykonanie zabudowy kominka. Przygotowujemy komputerową wizualizację , projekt , dostarczamy materiały i montujemy wszystko w całość według wcześniejszych ustaleń . Nasze 25 letnie doświadczenie gwarantuje szybkie ,solidne wykonanie w połączeniu z rozsądnymi kosztami .

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://kominkichampion.pl/
Tel. 607 322 103

Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

Schody dla Ciebie, Kmylpenter

Czy myślisz, że dekada doświadczenia pozytywnie wpłynie na naszą współpracę? Kompleksowa usługa od projektu po realizację w Twojej lokalizacji z czołowych materiałów dostępnych na rynku. Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu: drewno, stal, szkło, kamień czy konglomerat. Koniec z pytaniami bez odpowiedzi - mamy je wszystkie.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie osiągniemy efekt, którego oczekujesz.
Razem możemy więcej.

ul. Prostokątna 4
81-601 Gdynia,
Tel.: 607 041 968,
E-mail: [email protected]

Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

Błysk Firma Sprzątająca

Świadczymy usługi sprzątające. Specjalizujemy się w sprzątaniu apartamentów, domów i mieszkań. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest utrzymanie czystości i porządku w miejscu, w którym spędzamy większość czasu. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, które obejmują zarówno codzienne porządki, jak i głębokie czyszczenie. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy dbają o każdy szczegół. Używamy tylko sprawdzonych i bezpiecznych środków czystości, które są skuteczne, ale jednocześnie delikatne dla powierzchni. Usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

ul. Świętojańska 15/3A,
81-366 Gdynia

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 882 599 550

https://firmablysk.pl/

Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych

Zajmujemy się produkcją wyrobów betonowych m.in. kostki brukowej, płyt drogowych, pustaków, systemów stropowych, systemów sieci wodno-kanalizacyjnej żelbetowych i betonowych studzienek włazowych i niewłazowych o średnicy DN800-2000 oraz rur betonowych i żelbetowych o średnicy DN500-800, betonu towarowego w tym betonów specjalistycznych oraz projektów na indywidualne zamówienie itp. Posiadamy również własną kopalnie kruszywa. W ciągu 35 lat pracy firma dostarczała swoje wyroby kontrahentom zajmującymi się strategicznymi inwestycjami m.in. budową lotnisk, mostów, wiaduktów, dróg szybkiego ruchu, wiatraków, oczyszczalni ścieków, a także współpracowała z samorządami w celu rozwoju sieci lokalnych dróg, chodników i ścieżek rowerowych.

Zakład Pracy Chronionej
ul. Kolejowa 4, 89-600 Chojnice
https://ginter.pl/

Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

Altre Kuchnie

Twój partner w realizacji najbardziej spektakularnych projektów kuchennych

Marzysz o kuchni, która idealnie spełni Twoje potrzeby? Altre Kuchnie to firma, która od lat realizuje meble kuchenne na wymiar, dostosowane do Twoich oczekiwań i przestrzeni. Nasza oferta to nie tylko meble kuchenne, ale także pomysły, które zamieniamy w rzeczywistość. Nasz doświadczony zespół projektantów i stolarzy zadba o to, aby Twoja kuchnia była nie tylko piękna, ale także praktyczna. Oferujemy szeroki wybór materiałów i rozwiązań, abyś mógł stworzyć kuchnię, której zawsze pragnąłeś.

telefon: 730 999 041
mail: [email protected]
www.altre.pl

Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

j.j.wnętrza

Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2000r. zdobywając przez kolejne lata ogromne doświadczenie w tak odpowiedzialnej branży realizacji wnętrz.

Naszym zdaniem istotą dobrze wykonanego wnętrza jest inteligentne rozplanowanie przestrzeni.

Jest to kluczowe do osiągnięcia wrażenia, że wszystko jest na swoim miejscu.

Wysokiej jakości wykonanie prac, odpowiednio dobrane i wykorzystane materiały oraz autorskie rozwiązania i meble dają efekt całkowitej harmonii .

Prace wykonujemy rzetelnie i bardzo dokładnie posługując się profesjonalnymi narzędziami i metodami.

Nasze wnętrza to zrealizowane wnętrza.

https://www.jjwnetrza.com/
aleja Rzeczypospolitej 4/153
80-369 Gdańsk

[email protected]
603 081 893

Realizacja i projekt j.j. wnętrza
Realizacja i projekt j.j. wnętrza

Osuszarnia

Masz problem z wilgocią lub zalaniem w swoim domu lub mieszkaniu? Nie martw się, nasza firma oferuje kompleksowe usługi osuszania, które pomogą Ci na trwałe pozbyć się tych problemów. Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi, co oznacza, że nasze usługi rozliczane są bezgotówkowo bezpośrednio z Twoją firmą ubezpieczeniową. Dzięki temu nie musisz się martwić kosztami. Nasi wykwalifikowani specjaliści oraz specjalistyczny sprzęt zapewniają skuteczne i szybkie usuwanie wilgoci oraz zalania w Twoim domu lub mieszkaniu. Działamy szybko i sprawnie, aby pomóc Ci jak najszybciej.

ul. Żeglarska 1c/9
80-180 Borkowo
570 45 45 05
www.osuszarnia.pl

Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

Produkty FIBARO

Jesteśmy firmą specjalizującą się w inteligentnej automatyce, systemach monitoringu oraz IT. W naszej ofercie znajdują się m.in. zamki elektroniczne do drzwi, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i wygodę użytkowania. Nasze inteligentne rolety, żaluzje i karnisze umożliwiają łatwe sterowanie oświetleniem i zaciemnieniem pomieszczeń, tworząc idealne warunki do odpoczynku. Dodatkowo, oferujemy również systemy sterowania ogrzewaniem, bramami oraz wideo domofony, które zapewniają pełną kontrolę nad wejściem do nieruchomości. Jeśli szukasz oszczędnego i kompleksowego rozwiązania w zakresie automatyki domowej, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom, zapraszamy do kontaktu.

SALON pokazowy: ul. Książąt Pomorskich 2F, 83-330 Żukowo

Przed wizyta prosimy o kontakt telefoniczny

+48 888 050 200

[email protected]
https://fibaro-gdansk.com

Fachowiec z Pomorza<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Fachowiec z Pomorza - Dziennik Bałtycki

Wróć na gdansk.naszemiasto.pl Nasze Miasto