FC Barcelona - Real Madryt na żywo live (26 lutego). Streaming i transmisja

Spoza miasta
Rewanżowy mecz Pucharu Króla w Hiszpanii. FC Barcelona - Real ...
Rewanżowy mecz Pucharu Króla w Hiszpanii. FC Barcelona - Real ... Andres Francisco/Flickr.com
Rewanżowy mecz Pucharu Króla w Hiszpanii. FC Barcelona - Real Madryt na żywo live (26 lutego). Streaming i transmisja.

Stawką tego meczu będzie finał Pucharu Króla, w którym jedną nogą jest już Atletico Madryt (2:1 w pierwszym mecz z Sevillą).

W pierwszym meczu w Madrycie Barcelona prowadziła od 50. minuty, gdy bramkę zdobył Cesc Fabregas. W 81. minucie wyrównał Varane, który w ogóle rozgrywał fantastyczny mecz. Ten niespełna 20-letni stoper radził sobie z atakami Barcy, a wkilka minut przed końcem zachował się jak doświadczony snajper.

Gran Derbi będzie można zobaczyć na żywo na antenie Canal + Sport oraz Canal + Sport HD. Mecz będzie można znaleźć także w Internecie. Tu z pomocą idą serwisy, takie jak Meczyki.pl czy Meczenazywo.pl.