Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  adres:
  80-211 Gdańsk, Dębinki 7d
  tel:
  (58)309-54-30
  e-mail:
  www:
  http://www.rokoko.com.pl/peruki-gdansk/

  Rokoko Hair Company jest największą w Polsce firmą trudniącą się wyrobem oraz sprzedażą peruk syntetycznych i naturalnych. Co wyróżnia ją na tle konkurencji? Poza wysoką jakością wyrobów oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta, na uwagę zasługuje także możliwość pełnej personalizacji nabywanych systemów uzupełnień, co oznacza że konsument może wybrać styl upięcia, kolor, grubość oraz długość peruki w taki sposób, aby nie tylko podkreślała ona jego aparycję, ale także była w pełni zgodna z obowiązującymi w danym sezonie trendami. Zapewniamy, że wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty powstają z materiałów niepowodujących jakichkolwiek alergii czy podrażnień, a dodatkowo do ich produkcji wykorzystywane są przebadane oraz pieczołowicie dobrane pukle włosów i bazy monofilamentowe.
  Nasza przygoda w branży rozpoczęła się od niewielkiego salonu fryzjerskiego, który to bardzo szybko przekształcił się w całą sieć salonów perukarskich. Z dumą informujemy, że nasze portfolio ulega uzupełnieniu lub rozszerzeniu od kilku do kilkunastu razy w roku, natomiast w chwili obecnej korzystając z usług Rokoko mogą Państwo nabyć takie produkty jak:
  • peruki na bazie naturalnych włosów,
  • peruki z włókien syntetycznych,
  • peruki systemowe,
  • skuteczne środki powodujące zagęszczanie włosów,
  • systemy włosów Hair Again i Second Hair System,
  • preparaty znacznie wspomagające prawidłowy porost włosów,
  • eleganckie akcesoria,
  • dopasowane do obecnie obowiązujących trendów turbany.

  Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do pacjentów oddziałów onkologicznych, którzy to pragną odzyskać utraconą po przebytym zabiegu chemioterapii pewność siebie, jak również do osób, które nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z nadmiernie wypadającymi oraz przerzedzającymi się włosami. Z całą pewnością będziemy w stanie Państwu pomóc i sprawić, że uśmiech ponownie zagości na Państwa twarzy.

  Jeżeli chcą Państwo dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, serdecznie zapraszamy do naszego oddziału
  Sklep Peruki Gdańsk
  ul. Dębinki 7d
  80-211 Gdańsk
  tel. 58 309 54 30
  mail: gdansk@rokoko.com.pl

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane